Šokiai.Lt - vestuvinio šokio pamokos

Leiskite Jums padėti paversti svarbiausią Jūsų gyvenimo dieną pačia romantiškiausia ir įsimintiniausia. Jau ne vienai jaunavedžių porai padėjome sukurti vieną svarbiausių jų gyvenimo šokių.
Vestuvinio šokio kursas
Kviečiame lankyti vestuvinio šokio kursą, kurį sudaro 4 pamokos grupėje ir 1 privati pamoka.
Kurso, skirto vestuvininkams, metu sukursime originalią kompoziciją ir dirbant individualiai porą paruošime taip, kad iš malonaus netikėtumo aiktelėtų visi vakaro svečiai.
Vestuvinio šokio repeticijos – tai unikali proga iš naujo atrasti tas savybes, dėl kurių pamilote savo antrąją pusę.
Privačios pamokos laiką kiekviena pora pasirinks jiems patogiu laiku.

Privačios pamokos – greičiausias ir patogiausias būdas išmokti šokti. Pamokos vyks Jums tinkamu laiku patogiausioje vietoje.
Kartu su choreografu išrinksite muzikinį kūrinį, vestuvinį šokį. Atsižvelgiant į Jūsų norus bus sukurta išskirtinė choreografinė kompozicija. Profesionalūs mokytojai padės pasirinkti muziką, sukurs šokio choreografiją. O gal turite mėgstamą judviejų dainą? Paversime ją Jūsų vestuviniu šokiu! Ruošiant jaunavedžių šokį atsižvelgsime į aikštelės dydį, suknelės modelį, jaunųjų pageidavimus. Paskambinkite mūsų telefonu 865502576 ir užsiregistruokite į nemokamą įvadinę 30 minučių vestuvinio šokio pamoką.
 
Vestuvinis šokis su pulku
Vestuvėse kartu su draugais galite surengti patį tikriausią šokio spektaklį. Scenarijų gali būti pačių įvairiausių –  nuotakos pagrobimas, dailiosios pamergės nori nuvilioti jaunikį, bet jis lieka ištikimas savo vienintelei, o gal pora papasakos savo pažinties istoriją. Ovacijos, svečių šūksniai ir aplodismentai netyla viso pasirodymo metu.  
Labai gražu, kai jaunieji pašoka su tėveliais.
Dar viena atrakcija - šokių kovos. Jaunikis kartu su pabroliais šoka prieš jaunąją ir pamerges, o po to jie pasikeičia vietomis. Aikštelėje surengiamos šokių kovos (angl. battles). Šokiai visuomet lydimi ovacijomis ir gardaus juoko, tad atmosfera šventėje maksimaliai įkaista.
 

ADRESAS:
Miestas: Vilnius
TELEFONAS:
+370 655 02576
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai