Royal vestuvės - planavimas, dekoras, gėlės

Renginių, švenčių ir vestuvių planavimas mums gerai žinoma sritis. Renginių versle ROYAL VESTUVĖS dirba jau daug metų, tad gerai išmano vestuvių planavimo,  švenčių organizavimo ir dekoravimo    ypatumus. ROYAL VESTUVĖS turi sukaupę didelę patirtį, kuri leis išpildyti Jūsų norus ir padarys Jūsų gyvenimo šventę išskirtinę. 
ROYAL VESTUVĖS nuolat stebi Lietuvos ir pasaulines vestuvių organizavimo tendencijas, lankosi ir dalyvauja parodose, meno festivaliuose bei floristikos šventėse.  Todėl ROYAL VESTUVĖS visada Jums pasiūlys įdomių idėjų.
ROYAL VESTUVĖS paslaugos apima nuo vestuvių planavimo ir renginio organizavimo, dekoravimo bei automobilių nuomos.  Daug paslaugų teikiame patys, tad galime pasiūlyti geriausias kainas Lietuvoje. Užsisakius pas mus vestuvių planavimą, tokiom paslaugom kaip puokštės darymas, šventinės vietos dekoravimas ar limuzino nuoma taikome nuolaidas.  Patikėkite savo šventę ROYAL VESTUVĖS ir bus pasirūpinta kiekviena svarbia ir smulkia detale. ROYAL VESTUVĖS myli savo darbą ir Jūs tai pajausite savo šventėje! 
Susitarkite su ROYAL VESTUVĖS dėl nemokamos konsultacijos ir kartu būtinai rasime geriausią sprendimą Jūsų šventei. Kainas labai lanksčiai deriname prie Jūsų pageidaujamų paslaugų. Jos tikrai vienos geriausios Lietuvoje.

Rašykite mums: inforo@yalvestuves.lt
Rašydami per myday.lt užklausą ne visi paslaugų tiekėjai turi teisę atrašyti, tik tie, kurie susimokėję mokestį. 

Taip pat mus galite rasti FACEBOOK:
https://www.facebook.com/ROYAL-vestuvi%C5%B3-planavimas-ir-dekoravimas-7...

IR

https://www.facebook.com/royal.geles/

WWW.ROYALVESTUVES.LT 
 

Miestas: Kaunas, Visa Lietuva
TELEFONAS:
+370 605 97552
El. paštas:

Komentarai ( 4 )

Komentarai

2018-10-22 17:28
kriszemsk nuotrauka
kriszemsk

Siūlau pažiūrėti visiems, kiek šie paslaugų tiekėjai turi nuostabių ir gražių atsiliepimų:
http://royalvestuves.lt/atsiliepimai-81/lt/

Jų svetainėje royalvestuves.lt/atsiliepimai.

O brangu ir netinka dažniausiai būna tiems, kurie gali mokėti 500eur. bet reikalaivimai ir norai kaip už 2000eur. Todėl paskui pyksta ant viso pasaulio :)  Kiekvienas darykime savo šventes pagal galimybes. Tuomet šventėje vyraus gera nuotaika, šventiškumas ir svarbiausia nuoširdumas.
 

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai