Prabangaus katamarano nuoma Kauno mariose

Kviečiame šventės metu susikurti sau ramią poilsio valandėlę ir paplaukioti kartu su artimaisiais 14-os vietų didžiausiu tokio tipo laivu Kauno mariose - laivo išdėstymas labai patogus pobūviams: visas laivas lygiagrindis - galima vaikščioti ir pramogauti niekur nelaipiojant, laivo priekyje ir gale odinės sofos ir staliukai, per vidurį - virtuvėlė, WC, gale odinė sofa ir staliukas. Laivas turi antrą aukštą, nuo kurio galima patogiai pasigrožėti vaizdais iš aukščiau ir nusifotografuoti, lyjant visas laivas papildomai apsegamas skaidriais kraštais.
Plaukiame į Meilės įlanką, pro Pažaislio vienuolyną, piliakalnius - maršrutas priklauso nuo trukmės.
Taip pat mergvakario, bernvakario ar gimtadienio proga siūlome papildomą pramogą - pagrobimą iš laivo vandens motociklu ir papukdymą ant vandens rato arba atvežimą į uostą galingu motociklu.
Atrakcijų foto ir atsiliepimus kviečiame pažiūrėti mūsų facebooko puslapyje: Party Cruiser.
Naujiena - jau galime pasiūlyti antrą tokį patį laivą, todėl vienu metu galės plaukti iki 25 žmonių. O trečiajame mažesniame laive, kuris talpina 8 žmones galėsite išnuomoti jūsų šventės fotografams ar filmuotojams, kurie galės jūsų šventės akimirkas užfiksuoti iš vandens.
ADRESAS:
Kauno motorlaivių uostas
Miestas: Kaunas
TELEFONAS:
+370 698 89444
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai