Netradicinės vestuvės. Vestuvių planavimas ir organizavimas

Aš, Erika Miselytė, netradicinių vestuvių idėjos autorė, siūlau Jums vestuves be rūpesčių, puikiai suplanuotas ir apgalvotas iki smulkmenų.
Vestuvės – tai gražiausia dviejų, vienas kitą mylinčių, žmonių šventė. Pasirūpinsiu ir užtikrinsiu, kad Jūsų vestuvės taptų įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime.
Vestuvių planavimo paslauga apima ne tik visos šventės organizavimą ir apipavidalinimą, bet ir pilną Jūsų šventės priežiūrą, biudžeto kontrolę ir visus veiksmus, reikalingus užtikrinti sklandžią, Jūsų lūkesčius atitinkančią šventę.
Esu įsikūrusi Vilniuje, tačiau su savo komanda vykstame ir į kitus miestus, kur reikalinga mūsų pagalba. Turiu didelę vestuvių organizavimo klientams, gyvenantiems užsienyje, bet nusprendusiems tuoktis Lietuvoje, patirtį. Bendrauju lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
Svarbi informacija:
Ar Jūs pasirašinėsite sutartis su paslaugų tiekėjais, derinsite su jais detales ir atsiskaitysite?
Taip. Aš pasirūpinu visais dokumentais, mokėjimais ir sutarčių vykdymu už Jus. Jums liks tik malonioji dalis - mėgautis ir džiaugtis savo švente.
Ar Jūs dirbate tik su tam tikrais paslaugų tiekėjais?
Ne. Aš rūpinuosi, kad Jūs gautumėte būtent tas paslaugas, kurių norite. Nors bendradarbiauju su daugybe patikimų savo srities profesionalų, kuriuos galiu rekomenduoti, visada galėsite pasirinkti ir kitus, Jums labiau tinkančius paslaugų tiekėjus.
Prieš kiek laiko reikėtų pradėti planuoti vestuves?
Geriausia vestuves pradėti planuoti prieš metus ir daugiau, taip turėsite didesnį paslaugų tiekėjų pasirinkimą. Tačiau viskas priklauso nuo metų laiko, savaitės dienos, vestuvių dydžio ir paslaugų tiekėjų skaičiaus, kurių norėsite savo vestuvėms.
Ar mes dalyvausime vestuvių planavime?
Taip. Kiek Jūs norėsite dalyvauti savo vestuvių planavime priklauso tik nuo Jūsų pačių. Visas planavimas, išskyrus kelis Jums svarbius dalykus, gali būti patikėtas man arba galite dalyvauti visuose sprendimuose, kuriuose norėsite.
Dirbate viena ar turite komandą?
Vestuves planuoju asmeniškai aš, tačiau vestuvių dieną man padeda pagalbininkai.
Kiek laiko planuojate vestuves?
Vestuves pradėjau planuoti dar 2009 metais. Nuo tada nestoviu vietoje, nuolat mokausi ir tobulėju.
Miestas: Visa Lietuva
TELEFONAS:
+370 684 14501
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai