Redijus Photography

Visos vestuvės turi kertines taisykles, kuriomis remiantis yra kuriama šios ypatingos dienos šventė. Tuo pačiu kiekviena pora įneša į vestuvių šventę savo išskirtinumo, savo minčių ir idėjų, kurios padaro šią meilės karūnavimo dieną vienintele ir nepakartojama. Aš džiaugiuosi būdamas šios šventės sūkuryje ir turėdamas galimybę gaudyti bei kaip metraštininkas fiksuoti nuostabias akimirkas. Jūs nepamatysite manęs bėgiojant aplink žmones ir nurodinėjant jiems ką daryti, kaip atsistoti prieš objektyvą. Mano tikslas būti nepastebimu nepakartojamų akimirkų: kuomet jaunoji susijaudinusi apkabina savo išrinktąjį ir jos akyse spinduliuoja neapsakomas tyrumas, ramybė, begalinis džiaugsmas; kai nuostabi ir elegantiška mergina, susikaupusi savyje, grakščiai nuleidžia akis; kai dviejų mylimųjų žvilgsniai susitinka, kad užtvirtintų vienas kitam ištartą Taip. Aš savo fotografijose pasakoju vestuvių dienos istoriją, iš gražiausių akimirkų sudėlioju įspūdingą mozaiką.
 
Kadangi fotografas praleidžia didžiąją Jūsų vestuvių dienos dalį su Jumis, tai aš giliai tikiu, jog savo šventei reikia išsirinkti tokį fotografą, su kuriuo drąsiai leistumėtės į kelionę kalnuose.
 
Laukiu Jūsų.
 
su Meile,
 
Redijus
 
mob: +370 614 32844
 
 
Miestas: Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Ignalina, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Kretinga, Kupiškis, Molėtai, Neringa, Pakruojis, Palanga, Panevėžys, Pasvalys, Rokiškis, Šiauliai, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Vilnius, Visa Lietuva, Zarasai, Už Lietuvos ribų
TELEFONAS:
+370 614 32844
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai