"Viva Trakai Resort"

Svajojate susituokti ir švęsti savo vestuves romantiškoje vietovėje ant legendinio Galvės ežero kranto? Jaukus Provanso stiliaus restoranas ir svečių namai ,,Viva Trakai“ laukia visų porų, kurios vertina elegenciją, prabangą, istorinę praeitį, žavisi gamta ir tikisi...nepamirštamos vestuvių puotos. ,,Viva Trakai“  –  išskirtinis gamtovaizdis ir didinga Trakų Salos pilies panorama suteiks Jums galimybę  pasijusti ypatingai.

Iš restorano salės dailiais turėklais puošti laiptai veda į renginių salę, kurioje telpa apie 50 svečių. Skoningas interjeras (stoglangiai, freskos, patogūs baldai) Jūsų šventei suteiks subtilumo pojūtį.
Svečių namai ,,Viva Trakai“ užburia neįpareigojančia prabanga, todėl čia iš tiesų gera ilsėtis. Jaunavedžiamas ir jų svečiams siūlomi du prabangūs ir du aukštos klasės kambariai – iš viso 8 vietos nakvynei.

Norite pajusti Vytauto Didžiojo laikų atmosferą? Mes pasirūpinsime, kad Jūsų šventė būtų įsimintina ir persmelkta didinga istorine dvasia.  Leisdamiesi laipteliais į Mažąją riterio salę pamatysite freską, kurioje pavaizduota Trakų pilis iš 1939 m. nuotraukos. Autentiški riterio šarvai, mažos senovinės detalės nukels Jus i viduramžius – šios vietos dvasiai svečiai nelieka abejingi ir mielai renkasi į šią salę pusryčiauti.
 

 
ADRESAS:
Miestas: Trakai
TELEFONAS:
+370 640 88885
+370 640 42888
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai