Restoranas „Esse“

VESTUVIŲ POBŪVIAI RESTORANE
Restoranas „Esse“ įsikūręs  pačiame miesto centre, Gedimino prospekte.  Elegantiškas interjeras,  nepriekaištingas aptarnavimas, puiki europietiška virtuvė –  ideali vieta Jūsų šventei!
 
Jūsų šventei turime pritaikytas dvi sales. Vienoje galime priimti iki 30 svečių, kitoje - iki 50 svečių, furšetinio tipo pobūviui - iki 80 svečių.
 
Organizuojant VESTUVIŲ POBŪVĮ  siūlome rezervuoti visą restoraną. Antroje salėje gali vykti pokylis (šventiškai dengiami ir serviruojami stalai), o šokiams ir linksmybėms pritaikyta pirmoji sale. Salės lengvai transformuojamos, pagal Jūsų pageidavimą galimi įvairūs svečių susodinimo ir stalų padengimo variantai. Derinamas ir sudaromas individualus šventinis meniu, parenkami alkoholiniai ir kiti gėrimai, aptariamos patiekimo ir aptarnavimo detales.
 
Yra vaizdo ir garso aparatūra, didelis ekranas, pagal pageidavimą galime pritaikyti įvairų salių apšvietimą ir šviesos efektus.
 
IŠVAŽIUOJAMIEJI POBŪVIAI
Taip pat galime pasirūpinti ir organizuoti šventę bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje. Turime patirtį organizuojant išvažiuojamuosius pokylius dvaruose,  kaimo sodybose ir kitose  klientų  pasirinktose erdvėse.
Pagal Jūsų pageidavimus sudarysime šventinį meniu pasiūlymą, pasirūpinsime baldais bei indais, stalų serviravimu ir papuošimu, suderinsime visas šventinio pobūvio organizacinės ir aptarnavimo detales.

Visada Jūsų paslaugoms,
restoranas „Esse“ 

ADRESAS:
Miestas: Vilnius
TELEFONAS:
+370 686 00488
+370 686 00488
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai