Harmony Park

Tai unikali vieta gamtos prieglobstyje įvairioms šventėms, iškilmingoms progoms bei ramiam poilsiui.
Harmony Park per 200 ha užimanti teritorija kartu su 5+ žvaigždučių viešbučiu „Simboly“ ir šiuolaikiškai įrengtomis vilomis, traukia lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir nepakartojama gamta aplink. Parko išskirtinumas – daugybė įvairiausių erdvių, tinkamų vestuvėms. Jaunavedžiams panorėjus šventė gali vykti ir viešbutyje, ir viloje, ir terasoje, ir po atviru dangumi. Parko darbuotojai renginį suplanuoja iki smulkmenų, o svečiai tiesiog mėgaujasi svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis.
Jaukumu ir elegancija dvelkiantis viešbučio „Simboly“ restoranas kviečia paskanauti gurmaniškais patiekalais. Šviežius maisto produktus tiekia daugiausiai vietiniai ūkiai, savi daržai, miške renkami grybai, uogos bei vaistažolės.
Viešbučio SPA „Simboly“ vandens ir pirčių erdvėje teikiamos įvairios paslaugos kiekvieno sielos ir kūno atgaivai (25 m plaukimo baseinas, baseinas su kaskadomis, masažinėmis įlankomis, povandeniniais geizeriais ir masažiniais gultais, „Jacuzzi“, sauna, garinė, infraraudonųjų spindulių pirtys). SPA centro specialistai pasiūlys įvairių , grožį ir sveikatą puoselėjančių, programų.
Baltijos šalyse ir Rytų Europoje vieninteliame atitinkančiame tarptautinius FEI standartus „Harmony park“ hipodrome vyksta įvairios žirgų varžybos: FEI Tarptautinis konkūrinio jojimo pasaulio taurės CS12*-W varžybos, Europos ir pasaulio konkūrų čempionatų etapai, dailiojo jojimo pasirodymai. Šis kompleksas pritaikytas iki 10 tūkst. žmonių šventėms. Hipodrome įrengta uždara VIP zona 150 žmonių, konferencijų salės, patogi 2000 vietų dengta žiūrovų tribūna. Montuojamuose garduose telpa iki 200 žirgų.
Tai, kas vykta „Harmony park“, – ne dienos ar savaitės programa, o gyvenimo būdas, kai žmogus suvokia, kad kiekvieną savo gyvenimo akimirką galima susieti su harmonija. Parko aplinka kuriama taip, kad įkvėptų norą iš naujo peržiūrėti savo santykius su žmonėmis ir gamta, su aukštesne jėga, kuri suteikia didžiausią stimulą gyventi
ADRESAS:
Miestas: Prienai
TELEFONAS:
+370 615 05 188
+370 650 98 012
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai