Heel Free bateliai

Heel Free yra perlenkiamų arba susukamų („after-party“) batelių elektroninė parduotuvė. Tai bene vienintelė galimybė Lietuvoje už puikią kainą įsigyti perlenkiamus batelius.

Vestuvių diena prasideda ankstyvą rytą ir trunka iki kito ryto ar paryčių. Jaunosios bateliai, ar jie būtų aukštakulniai ar ne, visada yra nauji ir tai yra didelis išbandymas pėdoms. Todėl netoliese turėti Heel Free batelius būtų išsigelbėjimas! Visi Heel Free bateliai yra su maišeliu, telpa į bet kurią rankinę, o juos apsiavus jie niekuo nesiskiria nuo įprastų batelių. Heel Free bateliai - tai galimybė nuotakos kojoms pailsėti. Ji atrodys elegantiškai ir dailiai, o kojos ilsėsis.

Heel Free batelius patogu neštis rankinėje į svečius ar kitur, kur reikia nusiauti ar persiauti. Jie nepakeičiami vakarėlių metu, biure, automobilyje, kelionėje, taip pat ir kitur, kai kojos pavargsta nuo aukštakulnių ar naujų batelių, kai norisi nusiauti žieminius ar guminius batus. Mergaitėms šie bateliai taip pat bus labai patogūs mokykloje, įvairiuose būreliuose.
Visas mūsų rekomendacijas, kur avėti Heel Free batelius, rasite Heel Free svetainėje.

ADRESAS:
Pamėnkalnio 5-31
Miestas: Vilnius, Visa Lietuva
TELEFONAS:
+370 636 47827
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.