Kolje

UAB “Kolje” įkurta 1992 metais. Nuo pat pradžių siekėme, kad kiekvieną atvykusį pasitiktų gausus ir įvairus prekių asortimentas. Juk ypač smagu, kai galite rinktis iš daug? Čia rasite dirbinių iš aukso, sidabro, gaminių su briliantais, įvairių karolių, vėrinių. 
Be abejonės, daug dėmesio skyrėme ir vienai svarbiausių gyvenime akimirkų – sutuoktuvėms. Vestuviniai žiedai – ne tik simbolis, bet ir pažadas gyventi ilgai ir laimingai....... Tai jie bus nešiojami kasdien, primindami, kad vieną gražią dieną padovanojote savo širdį mylimam žmogui.
Mūsų meistrų rankų darbo žiedai ne tik išskirtiniai, bet ir ilgaamžiai, pagaminsime juos pagal  Jūsų pageidavimus. Galite rinktis iš mūsų katalogo arba su specialistų pagalba susikurti savo svajonių žiedus. 

Jei turite seną, nebenešiojamą papuošalą iš aukso ar sidabro, atsinešus suteiksime galimybę pasikeisti jį į kitą, visiškai naują ar tiesiog restauruosime jį. Branginame Jūsų laiką, todėl įvedėme greito remonto taisyklę ir Jūsų papuošalus sutvarkysime kuo skubiau.

Kiekviena dovana – prasminga. Mes siūlome  nudžiuginti savo artimus ir  labai vertinga dovana, - prekiaujame investiciniu auksu. Tai aukščiausios prabos  auksas luitų ar  monetų pavidalu.

Prisiminimams įamžinti siūlome graverių paslaugas. Galime išgraviruoti ant pačių įvairiausių paviršių bei pasiūlyti skirtingas technologijas.

Pasižadame, kad aptarnaujantis personalas pasitiks Jus su gera  nuotaika ir šypsena. Tikimės, kad pas mus rasite daug gerų emocijų ir Jums artimų idėjų.
ADRESAS:
Miestas: Šiauliai
TELEFONAS:
841 429855
El. paštas:

Komentarai ( 0 )

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.