East Island SPA

Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį rytietiškų paslaugų spektrą. Tik pas mus rasite net trijų skirtingų kultūrų specialistus.

Niekas taip gerai neatskleis Jums rytietiškų masažų subtilybių, kaip pats tų šalių gyventojas, todėl pas mus dirba masažo meistrai, atvykę iš Tailando, Kambodžos ir net iš kontrastingosios Indijos. Ši šalis – neabejotina Ajurvedinių masažų karalienė.
„East Island“ SPA centrai, įsikūrę Vilniuje ir Druskininkuose nustebins net ir daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius, vertinančius privatumą bei išskirtinį dėmesį svečius. Čia Jūs galėsite pasimėgauti tradiciniais ir rytietiškais masažais, taip pat Ajurvediniais masažais, kuriuos atlieka vieninteliai Lietuvoje masažo meistrai iš Indijos, egzotinėmis SPA procedūromis, atgaivinti bei palepinti odą prabangia "Darphin" ar "Swiss Line" kosmetika ar tiesiog atsipalaiduoti bei pailsėti aromatinėse žiedlapių voniose. SPA centruose dirbantys užsienio specialistai atskleis Jums senovės Rytų relaksacijos paslaptis, o jauki autentiška aplinka bei kerinti muzika nukels Jus į tolimąją Rytų šalį, kurioje pasinersite į SPA malonumų pasaulį...

ADRESAS:
Konstitucijos pr. 26, Vilnius, Forum Palace
Vilniaus al. 13, Druskininkai, Druskininkų vandens parkas, II aukštas
Miestas: Druskininkai, Vilnius
TELEFONAS:
+370 682 33222
+370 61114350

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai