Amour D'evil kerintys kvapai jūsų namams ir šventei

Suvieniję savo jėgas, dvi sesės ir brolis, nusprendėme, Jums pristatyti prabanga alsuojančias natūralias žvakes. Siekiame išskirtinumo ir kokybės. Visos žvakės yra rankų darbo, todėl kiekviena jų paliesta ir iščiupinėta mažiausiai dešimtis kartų. Technologijų persmelktame pasaulyje nepaprastai malonu gaminti rankomis, kuomet kiekvienas produktas tampa išskirtiniu, individualiu. Ir tikrai, kiekviena žvakė – tarsi nebyli istorija. Ji panaši į šalia stovinčią, tačiau gaminta rankomis, todėl nereikėtų stebėtis jos išskirtinumu.
AmourD’evil pavadinimo reikšmė – išskirtinė ir užslėpta. „Amour“ prancūziškai reiškia „meilė“. Antrąjį žodį būtina skaityti nuo galo. „Live“arba „Lived“ išvertus reiškia „gyventi“ arba „gyveno“.
Nuoširdžiai mylėti gali tik tauri širdis. Ne kiekvienas sugeba atsiduoti, pasiaukoti, dovanoti ir duoti. Tai tampa išskirtinėmis savybėmis. Todėl ir užkodavome dalį pavadinimo, kad meilės prasmę įskaitytų tik mylinti širdis. Juk tyra širdis žino meilės kainą. Tikime, jog Jūsų širdyje gyvena meilė, o mylintis žmogus įskaito pavadinime – „Meilė gyva“. Mes matome ir tikime tuo, kuo norime tikėti.

NAUJIENA - jūsų šventės kvėpinimas, tai nauja paslauga Lietuvoje. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis.

Mūsų kvapų galite įsigyti vestuvinių suknelių salone "MyDAY.lt" Pamėnkalnio g. 5-31, Vilnius

Miestas: Vilnius
TELEFONAS:
+370 683 99103
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai