2017 M. REKOMENDUOJAMI VESTUVIŲ FOTOGRAFAI

Fotografija kaip ir vestuvės, visuomet kelia jaudulį, smalsumą, sukurią paslaptį ir sužadina svajones bei gal būt nutylėtus, bet tikrai kiekvieną paliečiančius jausmus. Kaip ir kamset skiriame ne mažą dėmesį fotografams ir sudėliojame mūsų rekomenduojamų fotografų sąrašą. Daugeliui gerai žinomi geidžiamiausių fotografų vardai bet be jų turime gausybę naujų, jaunų, kūrybingų žmonių, kurie pasiruošę įamžinti jūsų meilės šventės akimirkas.
Šį kartą kviečiame susipažinti su rekomenduojamais 2017 m. vestuvių fotografais, kurie mus žavėjo, stebino ar buvo atradimas, betarpiškai. Todėl šiandieną straipsnyje keičiamės vietomis. Scena priklauso fotografams ir jų pačių prisistatymams. Fotografai dažniausiai likdami už kadro žengia į sceną ir savo patirtimi, svajonėmis bei kūrybos kryptimis dalinasi su Jumis.
Rekomenduojamus fotografus pateikiame abėcėlės tvarka.
 
ADAS VASILIAUSKAS

Apie 

Vestuvių fotografija yra įdomus ir smagus užsiėmimas, ypač tada, kai darai tai su užsidegimu ir negaili laiko sugalvoti linksmoms idėjoms.
Žmonės sako, kad aš esu kupinas originalių idėjų, linksmas ir atsakingas. O daugiau nei 200 jaunųjų porų tai tik patvirtina.

Fotografavimos stilius  

Netradicinės linksmos idėjos

Miestas

Vilnius

Kaina

Nuo 900eur

Svajonių fotosesija  

Pašėlę ir linksmi jaunieji, norintys įgyvendinti pačias įdomiausias idėjas, kokiame nors tolimame nežinomame mieste. Ir neribotas biudžetas idėjų detalėms įgyvendinti.
WEB: www.tasfotografas.lt  l FB: www.facebook.com/mane.fotografavo.adas


BENDORAITIENĖ vestuvių fotografė

Apie

Kodėl esu vestuvių fotografė? Esu jausmų žmogus. Dažnai gyvenime vadovaujuosi jausmais. Vestuvės manau yra, dviejų žmonių jausmų įrodymas. Prisipažinsiu, kad kartais slepiuosi už foto aparato, nes braukiu laimės ašaras.

Miestas

Kaunas

Svajonių vestuvių fotosesija

Kiekviena pora turi savo svajonių vestuvių fotosesiją. Aš prisitaikau prie klientų, nes vestuvės jų šventė - ne mano.
WEB: www.bendoraitiene.lt l FB: https://www.facebook.com/Bendoraitienes  


DOMASFOTO.lt PHOTOGRAPHY

Apie

Nuoširdžiai tikiu draugystės magija. Dažnais atvejais fotografas kartu su jaunavedžiais tampa tikrais tos dienos draugais. Užsimezgęs ryšys padeda sukurti šiltas, natūralias ir jausmingas akimirkas. Todėl visiškas atsipalaidavimas ir svarbiausia - pasitikėjimas fotografu lydi puikius rezultatus vestuvių albume. 

Fotografavimos stilius

Elegancija apipinta emocijomis. 

Miestas

Klaipėda

Svajonių vestuvių fotosesija

Kiekviena nauja vestuvių diena tampa svajonių fotosesija. 
WEB: www.domasfoto.lt  l FB: www.facebook.com/domasfoto 


LIKE MOON
Apie

Tai nuostabus fotografų duetas. Sukritus geriausioms gyvenime sąlygom ir aplinkybėms - tapome fotografais. Atradę vienas kitą, mus jungiantį pomėgį pavertėme svajonių darbu - drąsiai įžengiame į 10-tą fotografavimo sezoną.

Fotografavimos stilius

meninis

Miestas

Vilnius/Trakai

Kaina

1 val: 150eur

Svajonių fotosesija

Kiekviena fotosesija gali būti būtent toji "svajonių fotosesija". Tam reikia susikalbėjimo, vizijos išgryninimo, sutampančio požiūrio ir artimų sielų. O magijos visada suteikia stebuklinga šviesa ir dar neatrasti žemės kampeliai.
WEB: http://likemoon.lt/    l FB: https://www.facebook.com/likemoon.lt/


FOTOLA - fotografė Laura Žygė

Apie

Esu jausmų ir laimingų žmonių fiksuotoja Laura. Būti fotografe yra ne darbas ir ne profesija – man tai priklausomybę keliantys, kupini emocijų, šypsenų, jausmų ir akimirkų grožio išgyvenimai. Nuostabus jausmas suprasti, kad prieš tave stovi du įsimylėję žmonės, pažadėję vienas kitam save. Jaudinanti galimybė įamžinti tuos nuostabius jausmus, išgyvenimus, jautrias akimirkas ir akių spindesį. Įamžinti tai, kas nėra akivaizdžiai matoma, bet tvyro aplink du mylimuosius.  Fotografuodama aš ne dirbu – aš išgyvenu. Išgyvenu kartu su Jumis.

Fotografavimo stilius

jauki, meninė fotografija

Miestas

Kaunas

Svajonių vestuvių fotosesija

Boho stiliaus
WEB: www.fotola.lt l FB: https://www.facebook.com/Fotola.lt/ 


FOTOIDILĖ
Apie

Nuoširdus įsitraukimas siekiant kiekvienos poros autentiškos istorijos užfiksavimo ir perteikimo. Idiliškos, šiuolaikiškos ir nenuobodžiai klasikinės kompozicijos,įtraukiantis profesionalių fotosesijų akimirkų grožis.

Fotografavimos Stilius

Šiuolaikiška, meniška ir idiliška vestuvių fotografija

Miestas

Vilnius

Svajonių vestuvių fotosesija

Paryžietiškame Monmartre su be proto vienas kitą mylinčiais jaunaisiais.
WEB:  www.fotoidile.lt l FB: https://www.facebook.com/Fotoidile/


FOTOPLUNKSNA
Apie

Lengvai, linksmai ir su kuo daugiau tikrų šypsenų. Labiausiai mėgstame natūralumą ir tikras emocijas, dėl to vestuves jauniesiems stengiamės paversti smagia diena, o ne sunkiu darbu. Jei du mylintys žmonės šypsosi vienas kitam, toms šypsenoms neprilygs jokia suvaidinta emocija.

Fotografavimos Stilius

Švelnus, natūralus, laisvas

Miestas

Kaunas

Kaina

nuo 700eur

Svajonių vestuvių fotosesija

Dieviname keliones ir būdami kiekviename pasaulio kampelyje įsivaizduojame kaip patiktų ten fotografuoti. Dėl to, kai turime tokią galimybę mėgaujamės kiekviena tokios fotosesijos akimirka.
WEB: www.fotoplunksna.lt l FB: www.facebook.com/fotoplunksna  

 


GERANUOTRAUKA.lt / VESTUVIŲ FOTOGRAFAI Daina ir Julius
Apie

Anot vieno žymiausių visų laikų fotografo Anselio Adamso "nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos". Mums tai nuotraukos, kurios pažadina jausmus, nepavaldžios laikui ir besikeičiančioms madoms. Tai amžina klasika, elegancija ir ilgaamžiškumas Jūsų vestuvių albume.
Esame sutuoktinių pora, fotografija į mūsų gyvenimus atėjo skirtingais keliais, bet abiejų širdyse paliko pėdsaką. Didžiuojamės būdami vestuvių fotografai, esame apsupti tikrų jausmų, kurie mus nuolat įkvepia. 

Fotografavimos Stilius

Elegancija, nuoširdumas, klasika

Miestas

Vilnius

Svajonių vestuvių fotosesija

Svajonių fotosesijai nereikia ypatingos vietos ar įmantraus fono, užtenka dviejų, vienas kitą mylinčių žmonių. Svarbiausia poros pasitikėjimas fotografu ir užsimezgęs tarpusavio ryšys.
WEB: www.geranuotrauka.lt l FB:www.facebook.com/geranuotrauka


GIFOTO

Apie

Profesionali, šiuolaikiška fotografija be dirbtinių šypsenų ir nepatogaus pozavimo. Svarbiausia - perteikti ir sustiprinti geriausias tos dienos emocijas, sukurti jaukią, šiltą atmosferą fotosesijos metu, nes tik taip fotografijose atsiranda laisvumas, nesuvaidintos emocijos, natūralumas. Nuotraukos - šiltos, natūralios, švelnios.

Fotografavimos Stilius

profesionalus, šiltas, nuoširdus

Miestas

Kaunas

Svajonių vestuvių fotosesija

Svajonių fotosesija yra tuomet, kai visiškai sutampa fotografo ir jaunųjų "auros" ir vizijos, todėl fotosesijos vieta nėra tokia svarbi, svarbiausia yra vienodas mąstymas ir supratimas.
WEB: www.gifoto.lt l FB:  https://www.facebook.com/gifotolt/ 


GOODLIFE PHOTOGRAPHY
Apie

Reportažo fotografų Lenos ir Gedo tandemas. Pasirinkę reportažo fotografijos žanrą, vestuvių dieną įamžiname dinamiškai, per tikras akimirkas ir nesuvaidintas emocijas. Goodlife Photography“ darbo principas – pamatyti, užfiksuoti ir atskleisti kuo daugiau natūralių šventės akimirkų, išlikti nepastebimiems ir nuotraukose vengti dirbtinių siužetų.

Fotografavimos stilius

Gyvos vestuvių nuotraukos!

Miestas

Vilnius

Kaina

165eur/val
WEB: http://goodlife.lt/ l FB: https://www.facebook.com/goodlifephotography/ 


JURGITA LUKOS PHOTOGRAPHY
Apie

Fotografija man dovanoja pažintis su įdomiais žmonėmis, keliones į dar neaplankytas vietas. Tuo tarpu vestuvės suteikia galimybę iš arti stebėti unikalias jaunavedžių emocijas ir akimirkas, kurios vėliau bus įamžintos nuotraukose.

Fotografavimos Stilius

Fine art dokumentinė vestuvių fotografija (Šviesūs, šilti, natūralūs prisiminimai)

Miestas

Kaunas / Radviliškis

Kaina

nuo 900eur

Svajonių vestuvių fotosesija

Vestuvės, kurios vyksta vienoje vietoje (be papildomo važinėjimo) ir, žinoma, su pačiais brangiausiais žmonėmis Lietuvos ar užsienio dvare.
WEB:  http://jurgitalukos.com/   l FB: https://www.facebook.com/jurgitalukos/ 


KRISTINA CHÉRI PHOTOGRAPHY

Apie

Vestuves fotografuoju jau 5 metus ir kiekvienais metais meilė šiam žanrui tik stiprėja dėl šios šventės metu patiriamos pozityvios energijos. Galimybė savo fotografijomis kurti unikalią dviejų žmonių meilės istoriją jų vestuvių dieną yra didelis įvertinimas. Fotografijoje pasitelkdama intuiciją, artistiškumą ir savitą požiūrį derinu reportažinį bei meninį stilių. o geriausių rezultatų pasiekiu tada, kai klientai manimi pasitiki, leidžia juos pažinti ir noriai bendradarbiauja. Kiekviena pora skirtinga, tačiau visas mano fotografuotas vestuves vienija natūralių emocijų, tobulos šviesos ir estetikos paieškos kompozicijoje bei laikui nepavaldus nuotraukų apdirbimas. 

Fotografavimos Stilius

Romantiškas, estetiškas, natūralus

Miestas

Vilnius

Kaina

nuo 850eur

Svajonių vestuvių fotosesija

Šiek tiek bohemiško stiliaus, su daug emocijų, laukinių gėlių ir gyvos muzikos. Kuomet viskas vyksta vienoje vietoje, nereikia niekur skubėti, o meilė tiesiog sklando ore.
WEB: www.kristinacheri.lt l FB: https://www.facebook.com/KristinaCheriPhotography/  


KARLE DRU FOTOGRAFĖ
Apie

Paveikslus poroms kuriu jau šešerius metus. Puikiai žinau, kaip sukurti unikalių, meniškų ir jausmingų fotografijų. Ir tai pasiekiu dirbdama reportažiniu stiliumi, todėl pora nenuvargsta. Nuotraukose siekiu perteikti dinamišką pojūtį, todėl naudoju bent kelias lokacijas. Man svarbu, kad nuotraukos turėtų didelę išliekamąją vertę, todėl jos yra natūralių, šiltų atspalvių, kurie niekada neišeis iš mados. Esu tikra, kad kiekviena pora yra unikali ir išskirtinė-todėl prisitaikau prie poros poreikių ir viską sprendžiame kartu, manau svarbiausia, kad vestuvių dienos istorija atspindėtų juos, o po kelių metų vartant albumą apimtų šilti ir šviesūs jausmai.

Fotografavimos Stilius

Šiluma, emocijos, išskirtinumas

Miestas

Vilnius

Kainas

nuo 800eur

Svajonių vestuvių fotosesija

Vestuvių fotosesija Islandijoje
WEB: www.karledru.com l FB: https://www.facebook.com/karledrufoto/ 


MARTYNAS GALDIKAS PHOTOGRAPHY
Apie

Vestuvių fotografija... nes joje vyrauja visi fotografijos žanrai, begalės emocijų, būtent tai, kas labiausiai žavi. Aistra pamatyti ir atskleisti vidinį žmogaus pasaulį leido mums sukurti nuoširdžius darbus, fiksuojant laike įrėmintus jausmus, potyrius, nuotaikas. Mylim, dirbam ir mėgaujamės kiekviena akimira praleista fotografuojant.

Fotografavimos Stilius

elegantiška, tikra, subtili vestuvių fotografija.

Miestas

Plungė

Svajonių vestuvių fotosesija

Tobulos vestuvės - įspūdingo gamtos grožio apsuptyje ar stilingo miesto fone, bet kuriame pasaulio kampelyje, fotografijose sustabdant sukurtą balansą tarp kraštovaizdžio ir mylinčios vienas kitą poros.

WEB: www.martynasfoto.lt l  FB: www.facebook.com/martynasphoto 


NERINGA KERAITIENĖ PHOTOGRAPHY

Apie

Su lig kiekvienais metais vis labiau myliu jausmus ir nuotaikas išsaugoti fotografijomis.Kad jos kalbėtų ir pasakotų istorijas. Akimirkos magija turi neįkainojamą vertę. Mano meninė misija  – intuityviai pajausti ir profesionaliai užfiksuoti akimirkoje gimstančią vienintelę tokią istoriją. Istoriją, kuri jaudins kartų kartas, o bėgant laikui įgys vis didesnę vertę. 

Fotografavimos stilius

Jausmingumas, tikrumas ir subtilumas  man svarbiausi  kuriant  fotografines istorijas
 

Kaina

Vestuvių istorijų fotografavimo kaina nuo 900 eur

Miestas

Utena ir Vilnius 

Svajonių fotosesija

Svajonių istorija ta,kurioje intymių, subtilių jausmų kadrai susipina su tos dienos gamtos grožiu, užpildančia šviesa. 

FB: www.facebook.com/neringakeraitienephotography
 


NERIJUS JANU
Apie

Mano vardas Nerijus ir aš fotografuoju vestuves. Ne todėl kad noriu, o todėl, kad privalau... Nes jaučiu, kad tai yra tikrasis mano pašaukimas... Myliu savo darbą ir džiaugiuosi galėdamas būti pačios gražiausios jūsų gyvenimo šventės dalimi.

Fotografavimos stilius

Meninė fotografija + reportažas

Miestas

Kaunas
WEB: www.janu.lt  l FB: www.facebook.com/VestuviuFotografasNerijusJanu


 


RITA BACYTE PHOTOGRAPHY
Apie

Į gyvenimą žvelgiu pro fotokameros objektyvą ir giliai tikiu, kad tauriausias ir gražiausias yra žmogaus ryšys su žmogumi. Fotografijoje labiausiai vertinu nuoširdžias ir nesuvaidintas emocijas.

Miestas

Vilnius
WEB: www.ritabacyte.lt l FB:  www.facebook.com/Rita-Bacyt%C4%97-Photography-717257438318975/


[sp] fotografija
Apie

Esame menininkų šeima įsimylėjusi fotografiją. Fotografuojame šiuolaikiškas ir šiltas vestuves, ypatingą dėmesį skiriame poros emocijoms ir šviesai. Stengiamės perteikti momento žavesį, šilumą, unikalią atmosferą ir jaunavedžių emocinį ryšį. Atskleidžiame kiekvienos poros individualumą ir stilių, fotosesijos vietos ir šviesa pabrėžia jų nuotaiką ir sukuria idilšką meilės istoriją.

Fotografavimos Stilius

Šilta, šiuolaikiška ir tikra fotografija

Miestas

Vilnius

Kaina

nuo 950eur

Svajonių vestuvių fotosesija

Įsimylėjusi pora, saulėlydis, uolėta Italijos pakrantė arba senas vienuolynas
WEB: www.sp-fotografija.lt/ l FB:  https://www.facebook.com/sp.fotografija 


TADIENA.lt – kai pasaulis sukasi apie Jus...
Apie

Mes dirbame dviese ir mums svarbi kiekviena akimirka bei emocija, mes viską išgyvename kartu. Mes darome tai, kuo tikime ir kuo žavimės.Tai mums ne darbas, o nauji išgyvenimai bei potyriai.

Fotografavimos Stilius

Mūsų nuotraukos šiltos ir jaukios.

Miestas

Kaunas

Kaina

nuo 400eur

Svajonių vestuvių fotosesija

Kai jaunųjų akys žiba, rankos sunertos ir nesivaržoma parodyti savo jausmus. Ir nesvarbu kiokioje aplinkoje tai vyksta.
WEB:  www.tadiena.lt/vestuves/ l FB: https://www.facebook.com/TaDienalt-305359103128/ 


Fotografas Liusjenas Kulbis

Apie

Esu Liusjenas Kulbis, fotografuoju vestuves  jau 10 metų. Priežastis, kodėl tapau vestuvių fotografu, yra visiškai paprasta, tiesiog manau, kad fotografuojant vestuves susiduri su iššūkiais, skatinančiais nuolat tobulėti ir mokytis - juk turi tik vieną šansą pagauti tinkamą kadrą, kuris jau nepasikartos, be to, tik per vestuves  būtinai atsitinka kas nors visiškai netikėto, dėl ko turi būti susikaupęs, pasiruošęs greitai reaguoti ir rasti sprendimą čia ir dabar, o kartais net tapti tikru diplomatijos meistru. Visa tai daro šį darbą kūrybišku, įdomiu, dinamišku ir, be abejo, nuoboduliui vietos jame tiesiog nėra, nes niekada nebūna dviejų tokių pačių vestuvių – tai labiausiai ir žavi vestuvių fotografijoje.

Fotografavimos Stilius

Savo vestuvių fotografavimo stilių apibudinčiau kaip reportažinio, režisūrinio bei meninio stilių derinį. Kuris iš jų labiau vyrauja ar dominuoja priklauso nuo pačių jaunavedžių charakterio bruožų, asmeninių savybių bei pačios šventės vizijos. Esu įsitikinęs, kad svarbiausia užduotis yra suprasti, kas labiausiai tiktų konkrečiai porai.

Miestas

Vilnius

Svajonių vestuvių fotosesija

Visada svajoju tyliai, tada tikiu, kad išsipildo...
WEB: www.fotografuokis.lt  l FB:https://www.facebook.com/fotografuokis.lt 
 


 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

2016 M. REKOMENDUOJAMI VESTUVIŲ FOTOGRAFAI MYDAY.LT TOP20

PAŽINTIS SU MYDAY.LT PASIRINKTAIS 2015 M. VESTUVIŲ FOTOGRAFAIS