2016 m. rekomenduojami vestuvių fotografai MyDAY.lt TOP20

Įprasta, jog metai baigiasi gruodžio 31-ąją, vasaros sezonas – rugpjūčio 31 – ąją, o vestuvių sezonas rugsėjį. Todėl antroji rugsėjo pusė puikiausias momentas stabtelėti ir atsigręžti į tai, kuo šį 2016 – ųjų metų vestuvių sezoną buvome sužavėti, kas mus įkvėpė, padrąsino, sujaudino ir nustebino. Kviečiame Jus susipažinti su puikiais fotografais ir jų akimirkų perspektyvosmis.
MyDAY.lt kasmetinis rekomenduojamų fotografų sąrašas pateikiamas abėcėlės tvarka.

 


ADAS VASILIAUSKAS
Linksmybė

Patirtimi paremtas kūrybiškumas,  konkretūs sprendimai konkrečioms situacijoms ir visa tai jungianti linksmybė.  Linksmybė dėl nestandartinio požiūrio ir atvirai praleisto laiko fotosesijos metu, kurio rezultatas – gausybė gražių nuotraukų, šypsena ir malonumas.
Kontaktai: adas@tasfotografas.lt | www.tasfotografas.lt


 

AZANOVAS JURIJUS / FotoJura.lt
Džiaugsmas

Mes esame panirę į fotografijas ir vis dar nenustojame jomis žavėtis. Kodėl? Nes pagauliai užfiksuota akimirka trykšta šilčiausiais jausmais, džiugesiu ir ta beribe emocine  erdve, kurią gali savyje talpinti fotografija. Gražiausios jaudulio akimirkos ir amžini Jūsų prisiminimai.
Kontaktai: info@fotojura.lt  | www.fotojura.lt  

 


 

FEEL PHOTO VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA
Draugystė

Kūrybiškai nuoširdus profesionalumas. Tačiau savarbiausia – susidraugauti. Todėl draugystė prasideda nuo dovanų – priešvestuvinė sesija susipažinimui ir vienas kito prisijaukinimui. Fotografų duetas pasiryžęs įgyvendinti visas poros įdėjas ir kviečiantis fotografijoje piešti šviesa.
Kontaktai: info@feelphoto.lt | www.feelphoto.lt

 


 

FOTANA FOTOGRAFIJA
Pasitikėjimas

 “Su džiaugsmu pasitinku kiekvieną porą, atėjusią į mano gyvenimą ir patikėjusią įamžinti jų šventę”. Šilumos, meilės ir pasitikėjimo vieni kitais kupina fotografija, kurios įamžintos akimirkos šildo ir vestuvių šventės šurmuliui praūžus.
Kontaktai: fotana.ana@gmail.com | www.fotana.lt


 
 

FOTODALIA. Vestuvių fotografija ir video
Atvirumas

Profesionali komanda, kuri ne tik nufotografuos, bet ir nufilmuos. Dar daugiau, atkeliaus į bet kurį Lietuvos kampelį. Atviri fotografai, nuoširdūs patarimai ir dailiausios nuotraukos Jūsų šventei.
Kontaktai: dalia.padaigiene@gmail.com  | www.fotodalia.lt

 


 
 

FOTO IDILĖ
Įsitraukimas

Nuoširdus įsitraukimas siekiant kiekvienos poros autentiškos istorijos užfiksavimo ir perteikimo. Idiliškos, šiuolaikiškos ir nenuobodžiai klasikinės kompozicijos bei įtraukiantis profesionalių fotosesijų akimirkų grožis.
Kontaktai: sandra@fotoidile.lt | www.fotoidile.lt


 

FOTOGRAFAS ANDRIUS PAULAVIČIUS
Nuoširdumas

Fotografas vestuves fotografuoja nuo 2011 metų. Fotografas puikiai įvaldęs fotožurnalistinį, meninį bei klasikinį stilius. Ceremonijos eigą įamžina diskretiškai, o fotosesijos metu padeda atsipalaiduoti, pataria bei pamoko pozavimo subtilybių. Rezultatas - gražiausios akimirkos, užfiksuotos jaukioje bei nuoširdžioje draugijoje. 
Kontaktai: foto@apaulavicius.lt | www.apaulavicius.lt


 


 

FOTOGRAFAS NERIJUS JANU
Jausmas

Skirtingų atspalvių jausmai: nuo natūralumo iki mados fotografijos pozų,  nuo tikroviškos, nesuvaidintos  iki mistika dvelkiančios, skriejančios vestuvinės fotografijos.  Didieji talkininkai – aplika, šviesa ir emocijos. Tapybiški jausmai bei kūno kalba ir fotografo širdimi užfiksuotos akimirkos.
Kontaktai: nerijus@janu.lt | www.janu.lt


 
 

GEDIMINAS TREČIOKAS gembis.com fotografija
Tikrumas

Fotografai, kartais elgiasi keistai – prieš fotoaparatą pastato įsimylėjusius žmones ir liepia jiems vaidinti, kad jie yra įsimylėję. Net jeigu vaidyba ir yra jūsų stiprioji pusė, fotografui smagiau nuotraukose matyti tikrus žmones, tikras emocijas, tikrą polėkį.
Kontaktai: gediminas@gembis.lt | gembis.lt

 


 

JURGITA LUKOS PHOTOGRAPHY
Šiluma

Fine art dokumentinė vestuvių fotografija. Nuotraukos šiltos, natūralios, gyvos, su puikia pusiausvyra tarp meninės ir reportažinės fotografijos. Fotografijoms būdinga mažų šiltų emocijų su pagautomis "nematytomis" akimirkomis pilnatvė. Jos darbai publikuoti užsienio ir Lietuvos vestuvių bloguose, tokiuose kaip Junebug Weddings, One Fab Day, Norwegian Wedding Magazine, Trendy Groom ir daugelyje kitų.
Kontaktai: jurgita@jurgitalukos.com  |​ jurgitalukos.com


KARLE DRU
Grynumas

Profesionalumas, išgrynintas savitas stilius ir džiugesiu sklidinos fotografjos. Pagrindinis siekis - kurti išskirtinius, didelę išliekamąją vertę turinčius  paveikslus, kurie nugultų Jūsų vestuvių albume. 
Kontaktai: karolinadru@gmail.com   |​ www.karledru.lt


 

KRISTINA CHÉRI PHOTORAPHY
Vientisumas

Atidžiai ir kūrybiškai jungiamas reportažinis bei meninis fotografjos stilius, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas didžiajam trio - istorijai, detalėms ir emocijoms. Būtent jų pagalba yra sukuriama vientisa fotografijų sesija, apimanti svarbiausius vestuvių šventės elementus.
Kontaktai: info@kristinacheri.lt | www.kristinacheri.lt 
 


 

LAIMA DRUKNERYTĖ | Fotografė
Grakštumas

Nuotraukų paprastumas, spalvingas ir pozityvus gyvenimo atkartojimas, momento pojūtis ir grožis, bendravimo grakštumas.  Visa tai įvyksta kuomet pirmenybė yra teikiama turiniui, o ne formai.
Kontaktai: info@laimafoto.lt www.laimafoto.lt


 

LIGITA VAITKUTĖ
Dėmesys

Dėmesys emocijų bei nuotaikų paletei ir jų kruopštus užfiksavimas. Juk vestuvių diena alsuoja ir jautrumu, ir ugninga aista, ir romantika, iš šiltais stabtelėjimais. O, svarbiausia, kiekviena kartą vis kitokia. Todėl būtent dėmesys, leidžia užfiksuoti ir sukurti tai, kas magiška.
Kontaktai: ligita.vaitkute@gmail.com  | www.ligitavaitkute.lt


 

MONIKA POŽERSKYTĖ PHOTOGRAPHY
Žavesys

Fotografė žavisi natūralumu, tikrumu ir emocijomis. Profesionalumo, patirties ir kūrybiškumo dermė leidžia natūraliai ir jaukiai užfiksuoti šventės akimirkas, kurių kiekviena yra pilna nepakartojamų ir skirtingų emocijų.
Kontaktai: pozerskyte@gmail.com  | www.vesele.lt


 


 

NAKUTIS PHOTOGRAPHY
Daugiasluoksniškumas

Savitas stilius, išskirtinis spalvų ir detalių žaismas, kuris paverčia nuotraukas daugiasluoksnėmis. Aistra pamatyti ir atskleisti vidinį žmogaus pasaulį leidžia sukurti nuoširdžius darbus, fiksuojant laike ir vietoje įrėmintus jausmus, potyrius, lūkesčius ir nuotaikas.
RAW PEOPLE. REAL PHOTOS.
Kontaktai: info@nakutis.lt  | www.nakutis.com


 

NERINGA KERAITIENĖ PHOTORAPHY
Intuicija

Modernus požiūris į fotografiją, keliaujantis per amžinos klasikos prizmę -  įgimtą skonį ir rafinuotą estetiką. Intuicija ir profesionalumas, tai meninė misja, kuria vadovaujasi fotografė, fiksuojanti akimirkoje gimstančias istorijas.
Kontaktai: neringa@keraitiene.com  | www.facebook.com/neringakeraitienephotography


 


 

RŪTA KATULIENĖ
Prasmingumas

Momento grakštumas, emocijų pliūpsniai, pozityvios emocijos, lengvas bei  nuoširdus bendravimas.  Pagrindinis siekis - kurti prasmingus vestuvių prisiminimus, atspindinčius charakterio ypatumus, bendrus pomėgius, stilių. O visa tai pasiekiama sukuriant betarpišką bei prasmingą ryšį tarp fotografo ir kliento, kuris leidžia amžinybei pažadėti estetiškus, meniškus bei prasmingus prisiminimus.
Kontaktai: rutakatuliene@gmail.com  | www.rutosfotografija.lt


 

RŪTA RYLAITĖ
Laisvė

Nesuvaržytas natūralumas ir švelni elegancija. Vienas pagrindinių principų, kuriuo vadovaujamasi – dėmesys porai. O svarbiausias siekis yra sukurti natūralų ir dinamišką pozavimą, bei įamžinti tai, kas iš tikrųjų natūraliai yra. Maksimaliam sprendimų išpildymui fotografai dirba duetu ir visada siekia tarpusavio ryšio su pora. Tik užsimezgus tarpusavio ryšiui atsiranda laisvumas, kurio dėka gimsta natūralia elegancija ir laisvumu alsuojančios fotografijos.
Kontaktai: rylaite@gmail.com | www.rutarylaite.lt

 


 

[SP] FOTOGRAFIJA
Individualumas

Menininkų šeimos tandemas, kuriame bendra vizija atiduoda duoklę gražiai ir kokybiškai fotografijai. Tai kiekvienos poros individualumo pajautimas ir profesionalus žavesys šiuolaikiškoms, stilingoms, jaukioms ir šiltoms vestuvėms.
Kontaktai: sp.fotografija@gmail.com | www.sp-fotografija.lt


 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 

PAŽINTIS SU MYDAY.LT PASIRINKTAIS 2015 M. VESTUVIŲ FOTOGRAFAIS