Pažintis su MyDAY.lt pasirinktais 2015 m. vestuvių fotografais

Sustabdytos akimirkos ir sustojusio laiko istorijos. Kiekviena subtili, šilta, asmeniška, iki galo žinoma tik jos pagrindiniams veikėjams – jauniesiems, ir jautriai papasakota tų, kurie nors joje ir nedalyvauja ir tarytum viską mato iš šono, iš tikrųjų fiksuoja tai, kas arčiausia ir brangiausia – emocijas ir jausmus. Būtent jų pilnos kiekvienos vestuvės. Tai ir žavus nuotakos jaudulys paskutinį kartą žvelgiant į savo atspindį veidrodyje prieš įžengiant į santuoką, ir tylus jaunojo susikaupimas laukiant savo išrinktosios ir daugybė kitų jautrių ir subtilių akimirkų, kurias fiksuoja ir amžinam gyvenimui pažada fotografai.
Fotografo pasirinkimas individualus, atsakingas ir subtilus vestuvių elementas. Auksinės ar genialios taisyklės “kaip išsirinkti vestuvių fotografą” nėra ir negali būti. Taisykles kuriate Jūs ir taikote sau. Mes galime būti tik drąsūs patarėjai. Todėl kviečiame susipažinti su MyDAY.lt komandos pasirinktų 15 fotografų.
Jų papasakotas istorijas pateikiame abėcelės tvarka.
Tekstas: Miglit de Vintimilla


 

AINORO FOTOGRAFIJA

Akimirka


Fotografas laikosi nuomonės, kad nuoširdžiu darbu siekiant kilnaus tikslo bus gaunamas kokybiškas rezultatas. Fotografuojant visi sutikti žmonės yra savaip nuostabūs ir unikalūs, tik dauguma patys to net nesuvokia. Jiems tik reikia truputį padėti suprasti tai ir tuomet tik belieka nuspausti fotoaparato mygtuką.
Kontaktai: info@aifoto.lt | aifoto.lt 
 

 

2BEESTUDIO

Bendravimas

Vestuvių dokumentavime 2BEESTUDIO išskirtinai orientuojasi į kokybiškos ir vientisos istorijos sukūrimą, nes žino, jog puiki vestuvių istorija yra kur kas daugiau, nei tik 5 geros atskiros nuotraukos. Ieško gražios šviesos, spalvų, emocijų ir tikrumo. Tam reikia profesionalumo, bendravimo įgūdžių, atsidavimo. Tiki santuoka, todėl mėgsta tai, ką daro. Visada jaučiasi laimingi ir privilegijuoti galėdami būti žmonių švenčių dalimi ir pateisinti bei viršyti jų lūkesčius.
Kontaktai: liutauras.bilevicius@gmail.com | 2beestudio.lt
 
 
 

FOTODART.LT

Filosofija


Fotodart tai kartu gyvenančių ir kuriančių fotografų duetas. Savo kūryboje Diana ir Darius tiki žmogaus gėriu ir grožiu, žavisi vidine ir išorine žmogaus estetika bei elegancija. Būtent tokia filosifija persmelkta yra jų kūryba bei požiūris į ją.
Kontaktai: info@fotodart.lt | fotodart.lt 
 
 

FOTO IDILĖ

Fantazija

Foto idilė - jauna, veržli, kūrybinga bei nebijanti naujų iššūkių dviejų fotografų komanda, kurianti idiliškas vestuvių fotoistorijas Lietuvoje ir užsienyje. Savo fotografijomis siekianti jausmingo, pasakojančio ir emociškai stipraus rezultato. Jų nuotraukose nelieka nepastebėtos žaismingos šypsenos, nuoširdus juokas, laimės ašaros, šventinis jaudulys, svaigus džiaugsmas, krūtinėj plazdenanti meilė, šilti apsikabinimai, jaukūs prisilietimai, romantiški šnabždesiai, į kuriuos žiūrint net ir po daugelio metų vėl ir vėl atgyja jausmai, aplankę Tądien.
 
 

GEDIMINAS TREČIOKAS

Galimybė

 
Kartais mes, fotografai, elgiamės keistai – prieš objektyvą pastatome du įsimylėjusius žmones ir liepiame jiems vaidinti, kad jie yra įsimylėję. Neklausiu, ar vaidyba yra jūsų stiprioji pusė. Net jeigu ir taip, man ši formulė atrodo ydinga. O jums? :)
Kontaktai: gediminas@gembis.lt | gembis.lt
 
 

GOODLIFE PHOTOGRAPHY

Grožis

 

Goodlife photography – tai Gedas ir Lena, susipažinę fotografijos studijų metu, dar nebaigę  mokslų,  nusprendę sukurti bendrą projektą ir tokiu būdu realizuoti savo žinias bei  idėjas. Vestuvių fotografija jų gyvenime atsirado staiga ir sužavėjo. Kiekvienos vestuvės tai nauja ir nepakartojama istorija, naujas ir unikalus pasakojimas. Taip pat tai naujas isšūkis mums, fotografams - atskleisti ir perteikti  tai, dėl ko verta gyventi bei kurti. Jau 5 metus džiaugiamės galėdami kiekvieną savaitgalį gyventi nuostabiomis akimirkomis kartu su jumis!
Kontaktai: info@goodlife.lt goodlife.lt

 
 

JURGITA LUKOS PHOTOGRAPHY

Juokas

 
Mano, kaip fotografo tikslas užfiksuoti momentus, detales bei žmones taip, kad po kurio laiko pažvelgus į nuotraukas visi prisiminimai sugrįžtų, įamžintos šypsenos sušildytų, o užfiksuotas juokas kaskart suskambtų ausyse.
Kontaktai: jurgita@jurgitalukos.com  |​ jurgitalukos.com
 
 
 

MANO ŠVENTĖ

Mintys

Fotografija mums – bilietas į visus pasaulio kraštus, o vestuvių fotografija mūsų mylima veikla jau penktus metus. Dirbame dviese - fotografas ir asistentė. Jauniesiems visada patariame neskubėti, o kurti sau šventę nuo pirmo susitikimo iki skanių pusryčių dviese bei fotosesijai pasirenkant vietą, kuri jiems primena jų draugystę.
Įkvėpimo savo veiklai randame  gamtoje, kartais tiesiog žvelgdami per automobilio langą... Staiga kažkuris sušunka „Stojam!” ir mintyse jau žymimės kelio kilometrą.
Didžiausias mums įvertinimas, kai su mūsų jaunaisiais vėliau susimatome per jų seserų, brolių ar draugų vestuves, šeimų fotosesijas ar krikštynas. Esame laimingi, kai kartu galime sukurti Šventę jauniesiems.

 
 

MONIKA POŽERSKYTĖ PHOTOGRAPHY

Magija

Įtaigus, stiprus ir aiškus optimizmo užtaisas dominuoja individualios, šeimos ar grupinės fotografijos portretuose.
Tokia charakteristika padeda išskirti autorės fotografijas iš gausių kitų profesionalių fotografų darbų. Dėka fotokadrams būdingos švaros, išbaigtumo, į kadrą įsileidžiant tik svarbias detales 2006 m. pelnė Lietuvos fotomenininkų sąjungos apdovanojimą „Jaunoji Lietuvos fotomenininkė“.
Kontaktai: pozerskyte@gmail.com | www.pozerskyte.com
 
 

 

MAŽI STEBUKLAI FOTOGRAFIJA

Meilė

 

Fotografija - tai prisiminimų skrynelė. Ją atvėrus pabyra laikas, juokas, džiaugsmo ašaros, įsimylėjusių akių žvilgsniai, lengvi ir pašėlę kaip vasaros vėjas bučiniai,  ankstyvi rytai, kvepiantys kava, dviejų virpančių sielų draugystė. Gražiausios, brangiausios akimirkos patogiai įsitaiso mūsų širdies kertelėse ir primena mums apie mažus stebuklus, kai juos primirštame.
Kontaktai: info@mazistebuklai.lt | www.mazistebuklai.lt
 
 
 

NUDE MOOD PHOTOGRAPHY

Nuotaika

Mums svarbus akimirkos tikrumas, natūrali emocija. Kartais netobulą, gyvą, atsitiktinį kadrą vertiname labiau nei ištobulintą, statišką ir gražiai nuobodų. Nes toks yra gyvenimas: jis greitas, jis skirtingas, jis turi ups and downs, skonį ir kvapą. Mes skirtingi, ir kiekviename žmoguje randame individualią gražiausią pusę, kurią akcentuojame savo darbuose. Vertiname skonį, estetiką ir eleganciją. Tai antras esminis dalykas. Ir dar labai norime, kad mūsų nuotraukos gyventų ilgai, kad net po daugelio metų primintų kokia nereali tai buvo diena!
Kontaktai: feel@nudemood.eu |​  www.nudemood.eu
 

 

TOMAS PREIKŠA

Tęstinumas

Dirbu jauniesiems, kad jų vestuvių diena išliktų ilgam – tiek jų atmintyje, tiek fotografijose.  Įamžinu emocijų pilnas akimirkas reportažinėse nuotraukose, pastebiu ir užfiksuoju detales, kurių jaunieji iš susijaudinimo dažnai vestuvių dieną patys nemato.
Kontaktai: tomas@preiksa.com |​ www.preiksa.com
 
 

REDA RUZEL PHOTOGRAPHY

Ramybė

Man, kaip fotografei, labai svarbus yra bendravimas, taigi ir su kiekvienu klientu visad stengiuosi užmegzti ryšį. Nuoširdus pokalbis prie kavos padeda išsiaiškinti ir suprasti kliento lūkesčius, nes kiekviena fotosesija yra labai individuali, kaip ir žmogus. Nuolatos prisidedu stiliaus, įvaizdžio kūrime planuojant fotosesijas, patariu klientams, pasidalinu savo patirtimi. Nesvarbu, kokią fotosesiją palnuotume, ar ji būtų vestuvinė, asmeninė ar šeimos, išskirtinis dėmesys ir šiltas bendravimas derinant visas fotosesijos detales mus taip suartina, jog susitikę fotosesijos vietoje jaučiamės lyg seni bičiuliai. Klientai atsipalaiduoja, tiesiog būna savimi. Tuo tarpu aš, jaučiuosi pakylėtai, mėgaujuosi kartu tu jais, viską pamiršdama aplinkui. Žaviuosi klientais, kurie įsiklauso į patarimus, pasitiki ir priima teisingus sprendmus, kad jų fotosesija būtų tobula. Būtent abipusis susikalbėjimas ir bendro tikslo siekimas apdovanoja rezultatu, kuris dažnai pranoksta lūkesčius.
Kontaktai: info@redaruzel.com | www.redaruzel.com

 
 

RŪTA RYLAITĖ

Ryšys

Nesuvaržytas natūralumas ir švelni elegancija. Vienas pagrindinių principų, kuriuo vadovaujuosi savo darbe – dėmesys porai.
Man savarbu, kad pora jaustųsi patogiai, gerai ir laisvai, nei mažiausio diskonforto. Į tai įeina viskas, ar nešalta, ar ne karšta kol fotografuojamės, ar bateliai patogūs, ar galime keliauti toliau…Siekiu sukurti natūralų ir dinamišką pozavimą, bei įamžinti tai, kas iš tikrųjų natūraliai yra. Maksimaliam sprendimų išpildymui dirbame dviese.
Todėl visų pirma stengiuosi susipažinti su pora, sužinoti jų istoriją, apie kokį vestuvinį įvaizdį svajoja, kokie jiems brangūs žmonės dalyvaus šventėje, taip pat duoti keletą patarimų. Tik užsimezgus tarpusavio ryšiui atsiranda laisvumas, kurio dėka gimsta natūralia elegancija alsuojančios fotografijos.

 
 

VITA TAMOLIŪNĖ
Viena

Fotografijoje ieškau šviesos, kuri stebuklingai apsupa ir išryškina kas svarbiausia. Sutikusi mylinčiųjų porą siekiu įžvelgti vidinę šviesą ir meilės švytėjimą. Stebėti kaip Du tampa Viena – man, kaip vestuvių fotografei, yra nuotykis, dovana ir didelė atsakomybė. Ir begalinis džiaugsmas, kai fotografijomis pavyksta nustebinti.
Kontaktai: vita.tamoliune@gmail.com | https://www.facebook.com/VitaTamoliunePhoto

 
 
Džiaugiamės mūsų pažintimi su fotografais bei jų pasakojimais. Linkime jums gražių įamžintų akimirkų.

MyDAY.lt kolektyvas