Vestuvių šventės dirigentai

Tekstas: Miglit de Vintimilla

Jei bent kartą teko lankystis Operos ir Baleto teatre, neabejotinai atkreipėte dėmesį, kaip šurmuliuoja orkestras prieš prasidedant spektakliui. Atrodytų muzikinis chaosas, kur kiekvienas instrumentas bei muzikantas varijuoja garsus paskirai ir kas sau. Šis chaosas trunka nei daug nei mažai, ligi pasirodo dirigentas ir vos vienu rankos mostu visą muzikinį chaosą paverčia dailia ir aiškia harmonija. Ir tai ne vien dėl to, jog dirigentas tik diriguoja, jis rikiuoja, kruopščiai rūpinasi kiekvieno instrumento skambesiu, kiekvienos partijos nepriekaištingu atlikimu. Su tokia vestuvių šventės vedėjo role sutinka ir mūsų kalbinta Jūsųrenginiai.lt komanda. Tai jaunų, veržlių, kūrybingų ir skirtingų žmonių grupė susibūrusi vedina vieno tikslo – kiekvienam klientui sukurti gražiausią šventę pagal jo poreikius bei galimybes. Ši renginių vedėjų komanda susideda iš labai skirtingų ir dėl to pačius įvairiausius klientų poreikius galinčių įgyvendinti žmonių. Taigi, susipažinkite:
 

www.jusurenginiai.lt komanda

Gabrielė ir Karolina – komandos dekoratorės, rūpinasi šventės vietos dekoravimu paversdamos kiekvieną šventę magiška. Daug bendrauja su klientais tol, kol bendrai sudėlioja visą šventės koncepciją, ir tada drauge kurią pasaką.
Haroldas - vedėjas, naudoja šokių pamokėles išjudinti pačius ramiausius svečius.
Rytis – aktorius, iliuzionistas ir abejingų nepaliekantis vedėjas.
Arūnas – improvizatorius, gebantis dainuoti ir groti vedėjas.
Tomas – pozityvus, tačiau galintis būti ir labai rimtas vedėjas.
Laurynas – jaunas, entuziastingas vedėjas, kuris nustebins unikaliais programos elementais kiekvienoje šventėje.
Donatas – repuojantis, egzotiškos išvaizdos vedėjas su plačia šypsena.
 
 
 
Kaip tikriausiai jau pastebėjote, Jūsųrenginiai.lt komanda, savo veikloje neapsiriboja vien šventės vedimu. Todėl drąsiai galime vadinti juo šventės dirigentais, kurie rūpinasi tokiais aspektais kaip svečių koordinavimas, meniu patiekimas bei eiliškumas, renginio programa, muzikinis repertuaras, renginio vietos dekoracijos. Na ir, žinoma, viską jie meistriškai ir šiltai apgaubia malonia atmosfera. Savo darbe svarbiausiu laiko nuoširdų ir atvirą bendravimą su jaunaisiais, kuriuo siekia, kaip įmanoma detaliau išsiaiškinti lūkesčius šventės atžvilgiu. Taip pat jie nepamiršta ir šventės dalyvių. Nors vestuvėse pagrindinis dėmesys ir skiriamas jaunajai porai, vis dėl to svečiai Jūsųrenginiai.lt komandos vedamuose renginiuose niekada nesijaučia pasyvūs statistai. Jie dalyviai ir šventės kūrėjai, nes vedėjai siekia susidraugauti su savo publika, sumaniai ir jautriai reaguoti į susiklosčiusias aplinkybes bei žaibiškai pateikti kūrybiškus sprendimus.
 
Paklausti, kokia yra gero vestuvių vedėjo paslaptis patvirtina savo pavyzdžiu – charizma, pozityvumas, greita reakcija ir nuoširdumas. Ar vedėju gimstama, ar vis dėl to tampama, atsako paprastai ir atvirai – reikia ir vieno, ir kito, tiesiog vieni greičiau “pagauna”, kaip viskas vyksta, kitiems prireikia laiko. Tačiau įdirbio reikia visada. Na ir, žinoma, reikia mylėti savo darbą. Tas tik dar kartą patvirtina Jūsųrenginiai.lt komandos profesionalų ir atsakingą požiūrį į savo darbą. Pabaigai, mūsų kalbinta charizmatiškoji komanda duoda šiltą ir supratingą patarimą, kaip vis dėl to pasirinkti vestuvių šventės vedėją: “Tiesiog labai gera ta pirmojo įspūdžio taisyklė [...] pagal nuotraukas ir atsiliepimus pasirinkti 3-5 (ne daugiau) vedėjus, su jais pasiskambinti ir susitikti pasišnekėti”.
 
Subtiliai mokėdami žongliruoti dėmesiu bei nerūpestinga šventės atmosfera Jūsųrenginiai.lt komanda vestuvinį chaosą sustyguoja, suderina ir pasirūpina šilta bei miela harmonija. Lygiai kaip ir dirigentas Operos ir Baleto teatre. Jam įžengus, muzikinis chaosas baigiasi ir pasigirsta pirmieji suderintos ir harmoningos ūvertiūros akordai.