Vestuvių dekoravimas savarankiškai

Vestuvės – visų pirma, tai šventė sau. Tačiau, kad ta diena taptų įsimintina ir išskirtinė, jums teks nemenkai paplušėti. Užgriuvus maloniems vestuvių organizavimo rūpesčiams, jaunieji ima vartyti tematiką atitinkančius žurnalus, „raustis“ interneto platybėse ieškodami dekoravimo idėjų ar bando atkartoti tai, ką paskutinį kartą regėjo draugų vestuvių puotoje. Nuotraukų grožis ir idėjų gausa užburia taip, kad regis, norisi visko iš karto. Tačiau, kaip nepasimesti ir atsirinkti tai, kas tinka jums labiausiai? Jums patars švenčių dekoravimo specialistų „Matutinus“ komanda.

Pirmiausia, prieš imantis jūsų šventės dekoravimo darbų, mes siūlome apmąstyti ir susirasti atspirties tašką. Neretai jį pasufleruoja metų laikas, mėgiamiausia spalva ar jūsų pomėgiai. O gal  nuspręsite, kad  jūsų šventė bus teminė, kuriai dekorą dėliosite pagal mėgstamiausio filmo, pažinties vietos, profesijos ar  didžiausios jūsų svajonės motyvus? Siūlome nepamiršti, kad šventės stilistiką vertėtų derinti ir prie pobūvio vietos: kas tinka kaimo turizmo sodyboje, dažnai netiks prabangiame viešbutyje. Tad dėliojant jūsų šventės dekorą patariame nepamiršti, jog derėti turi visą visuma. Nuotraukose “Matutinus” dekoruotos krikštynos, kurioms dekoravimo atspirties tašku tapo „žirneliai“.

Antras, ne mažiau svarbus, punktas - biudžeto „pyrago“ dalis, kurią atrieksite šventės dekorui.  Idealu, jei šią šventės organizavimo biudžeto dalį galite patikėti profesionalams. Tačiau, jei nusprendėte, kad to imsitės patys, teks prašyti draugų ar artimųjų pagalbos. Pasiruošimo darbus galbūt pavyks atlikti patiems, tačiau šventinę dieną fiziškai nespėsite papuošti bažnyčios, sužiūrėti, kad pobūvio vietoje viskas būtų būtent taip, kaip sumanėte.

Trečias dalykas, kurio vertėtų paisyti – laikas. Neatidėliokite ir imkitės šių darbų nuo pat vestuvių planavimo pradžios, nes kuo anksčiau pradėsite rūpintis bendra šventės stilistika, tuo vientisesnį  rezultatą  sukursite.  Juk  smagu, kai toną jau užduoda kvietimai, išdalinti svečiams  gerokai  iki šventės datos.
Organišką visumą padės sukurti tarpusavyje derantys visi šventės dekoravimo elementai, kurie apima:

  • spaudos darbus (kvietimai, stalo kortelės, vaišiu meniu);
  • stalų serviravimą (staltiesės, servetėlės, gėlės, stalų numeriai, desertų stalas);
  • pobūvio vietos puošybą (foto kampas, svečių susėdimo planas, apšvietimas);
  • bažnyčios paruošimą ceremonijai ;
  • nuotakos puokštė (nepamirštame ir pamergių, liudininkės gėlėmis);
  • jaunikio butonjerė (liudininko ar pabrolio).
  Na, ir pabaigai “Matutinus” jums pataria:
  • Nesivaikykite madų, o  klausykite jūsų širdies.
  • Ne kopijuokite, o susikurkite kažką savito - tai, kas bent mažumėlę sietųsi su jumis.
  • Nenumokite ranka galvojant, kad tą dieną svarbiausi gražiausi ir matomiausi esate tik jūs. Atminkite, kad svečių akyse pirmiausia išlieka šventės visuma, o būtent jaukumas, grožis, estetika – tai gero tono ženklas šventėje.
  • Laikas ir pinigai, skirti šventės stilistikai sukurti tikrai atsipirks. Numatytas išlaidas dekorui išskirkite atskira eilute jūsų šventės biudžete. Darbų neatidėliokite paskutinei akimirkai - pasilikite tam pakankamai laiko.
 
Tiesiog linkime, kad būtų gera ir jauku…
Matutinus“ komanda
Daugiau "Mautinus" šventės dekoravimo darbų ir idėjų galite pasidairyti ČIA.