Stilingos ir skanios vestuvės

MyDAY.lt pasitelkusi profesionalaus barmeno Aisčio Zidanaviciaus patirtimi pataria, kaip sėkmingai pasirinkti barmeną jūsų vestuvėms bei turėti originalią pramogą šventės metu.


 

Niekam ne paslaptis, jog neatsiejama vestuvių dalis yra gėrimai. Dar ne taip seniai pats populiariausias variantas buvo tiesiog sustatyti gėrimus ant stalo ir išrinkti stalo komendantą, kuris prižiūrėtų, jog pas nieką neatsirastų tuščia stiklinė ar „čėrkelė“. Laikai keičiasi, keičiasi ir tradicijos. Galbūt ne tiek keičiasi, kiek tampa naujoviškesnės ir stilingesnės. Vienas tokių būdų yra leisti gėrimais pasirūpinti profesionalams, t.y. kokteilių barmenams ir savo šventėje mėgautis įvairiais kokteilių skoniais bei papildomomis naujomis pramogomis.

Kodėl verta rinktis kokteilių barą vestuvėse?

 

Renginių vedėjai, Dj, muzikantai – įprasta vestuvių dalis ir niekas net nesusimasto, jog galima apsieiti be jų. Gėrimai – taip pat labai svarbi kiekvienos šventės dalis. Tad kodėl nepadarius iš to papildomos smagios pramogos?  Kokteilių baras vestuvėse suteiks šventei daugiau smagumo bei gyvybingumo visų pirma, nes tai dar visai nauja ir neįprasta tradicija, kuria tikrai nustebinsite svečius neįprastais gėrimais bei patyrimais. Kokteilių baras šventėje taip pat suteikia stiligumo, juk daug grakščiau gurkšnoti skanų kokteilį, negu tiesiog gerti įprastus gėrimus, kuriuos ir taip galima bet kada paragauti. Kad būtų dar įdomiau galima pasirinkti įvairias temas kokteiliams, juos priderinant prie vestuvių tematikos, taip jūsų šventės taps neįprasta ir žavinga.
 

Kaip teisingai pasirinkti?

 

Renkantis profesionalų barmeną savo šventei reikėtų atsižvelgti į keletą faktorių.  Pirmiausia - barmeno patirtis ne tik dirbant bare, bet ir įvairiuose privačiuose vakarėliuose. Nėra svarbu, kad jis turėtų daug metų patirties, tai nebūtinai rodo jo profesionalumą, svarbu, kad ji būtų kuo įvairesnė. Tai galima sužinoti iš barmeno turimų rekomendacijų, atsiliepimų iš buvusių klientų, taip pat turimų nuotraukų iš vakarėlių bei įvairių renginių.
Kitas svarbus kriterijus - ar barmenas užsiima tuo profesionaliai, ar tiesiog laisvalaikiu, progai pasitaikius. Kiekvienas šiek tiek pasimokęs gali įpilti gėrimą ar padaryti keletą gerai išmoktų kokteilių, tačiau svarbu, kad barmenas galėtų nustebinti kiekvieną svečią, ne tik padarydamas gėrimą, bet ir suteikdamas kiekvienam kokteiliui individualumo. Tokiu atveju, jūs turėsite ne tik kokteilių barą savo šventėje bet  ir stilingą pramogą kuri kartais nukonkuruoja netgi muzikantus. Visa tai sudėtinga pamatyti ar įvertinti nepabandžius, todėl labai rekomenduojame prieš užsakant barmeną, būtinai su juo susitikti, pabendrauti gyvai ir įsitikinti ar šis žmogus sukurs puikią atmosferą bei suteiks profesionalią paslaugą jūsų šventės metu.
Kokteilių pasaulis labai platus ir įdomus, o su jų pagalba galima sukurti tikrai nepaprastą šventę pasitelkus kokteilių profesionalų pagalbą.
 
Linkime gražių ir skanių Jums vestuvių!

MyDAY.lt komanda ir Aistis Zidanavicius „Kokteilių baras namuose

Pateikiame jums kelias "Kokteilių baro namuose" idėjas, kaip pasigaminti skanius ir stilingus kokteilius.

MAD DOG: braškių sirupas, degtinė, tabasco padažas


POMEGRANATE DREAM: degtinė, curacao orange,granatų sultys, šviežios mėtos, šviežio imbiero sultys,sprite, cukrus.


CAIPIRINHA: laimas, cukrus, cachaca, laimų sirupas.


CANDLE: sambuca, tamsus romas, absentas                                       PINA COLADA: romas, kokosų sirupas,grietinėlė, ananasų sultys


WINTERTALE: butterscotch likeris, degtinė, griteinėlė                              GIBSON: džinas, sausas vermutas, kokteilinis svogūnėlis


BLOODY MARRY: degtinė, pomidorų sultys, druska, pipirai                  BLUE HAWAIIAN: degtinė, romas, blue curacao, cukraus sirupas, 
vorčesteris, citrinos sultys                                                                   citrinų ir anansaų sultys

SKANAUS!