Plaukų stiliste Vita Jonkuvienė: „Grožis slypi paprastume“

Plaukų stilistė Vita Jonkuvienė dirba „Plaukų galerija“ salone ir taip pat dalyvavo „Baltic Bridal Fashion Show“ grožio kūrimo procese. Plaukų stilistė kuria išsiskiriančias, nuo tendencijų neatsiliekančias šukuosenas vestuvėms. Darbas su klientėmis kūrėjai malonus procesas.
 „Visada prašau klienčių, kad turėtų bent menkiausią viziją, kaip norėtų atrodyti tą ypatingą dieną, tuomet lengviau perprasti moters (merginos) stilių ir rasti kompromisą. Renkantis šukuoseną visų pirma reikėtų žinoti, kokio stiliaus ir puošnumo bus suknelė. Kuklesnė šukuosena dar labiau išryškins puošnią ar įdomesnio stiliaus suknelę, o išskirtinumo suteiks detalės: pynimai, įvairūs mazgai, garbanos ir panašiai“, – pasakoja Vita Jonkuvienė.


 
Vitos Jankuvienės asmeninis archyvas

Šukuosena pritaikyta išskirtinai jums

Vita Jonkuvienė kiekvieną šukuoseną pritaiko pagal nuotakos bruožus, norus ir stilių. Taip pat kūrėja visada turi ne vieną variantą ir atsižvelgia į dienos pokyčius.
„Turėdama puošti nuotaką, iš vakaro visada ruošiu „ namų darbus“. Namuose apgalvoju  klientės bruožus, plaukus, šukuosenos variantus. Taip išeina savaime, nes visada norisi maksimalaus ir tobulo rezultato. Be abejo, būna ir atsarginis planas „B“, kadangi Lietuvoje orai nenuspėjami, tai ir šukuoseną reikia pritaikyti“, – pasakoja kūrėja.


Vitos Jankuvienės asmeninis archyvas

Kūrimo procesas

Nuotakos įvaizdis prasideda nuo grožio kūrimo. Plaukų stilistei šukuosenos kūrimas visada suteikia gerų emocijų.
„Viskas prasideda nuo grožio ir puodelio kavos . Ir visiškai nesvarbu, ar turi pradėti darbą nuo psichologo konsultacijos, ar iš naujo atrinkti susipainiojusius norus, vis tiek ta diena sukelia geras emocijas. Kaskart išleidus nuotaką išlieka jausmas, tarsi pati dalyvautum šventėje. Tiesą sakant, plaukų stilistas ir make up meistras[N1]  ir yra pirmieji asmenys, pradedantys rašyti jaunavedžių gyvenimo istoriją“ – pasakoja Vita Jonkuvienė.
 

 [N1]Makiažo meistras