„MICHAELSON boutique HOTEL“: siūlau pasimatymą pas mane

Puiki žiemos žinia būsimoms Žemaitijos nuotakoms – į Klaipėdą atkeliauja „Nuotakos spinta ant ratų“. Tikrai pagalvota apie visos Lietuvos moterų patogumą: jei nuotaka nevyksta ieškoti suknelės, suknelė atvyksta ieškoti nuotakos. Kadangi Klaipėdoje „Nuotakos spinta“ lankysis pirmą kartą, nenuostabu, kad tokio pobūdžio ir svarbumo renginiui pasirinkta solidi bei išskirtinė vieta. Kokia ji? Susipažinkite.

Labas, aš esu „MICHAELSON boutique HOTEL“. Esu senas, toks senas, kad tau tikriausiai net sunku įsivaizduoti. Mano raudonų plytų sienos mena XVIII amžių – nesudegiau per Klaipėdos gaisrą, nesukiužau per amžius. Devyniolika šeimų zujo dirbdamos ir vadovaudamos prie mano sienų ir viduje – buvau sandėlis, čia nuolat vyko veiksmas: atplaukdavo ir išplaukdavo laivai su kroviniais – atgabendavo ir išgabendavo grūdus bei sėmenis. Be to, dalis mano pastatų buvo naudojami kaip geležies gaminių sandėliai ir parduotuvė – aš ne tik senas, bet ir kietas. Tais laikais ribojausi su vandeniu, kaip pastatai Venecijoje... Romantiška, ar ne? Nuo tada mano skaidrios stoglangių akys į Dangės krantinę žvelgia rimtai ir ilgesingai. Bet pakaks apie praeitį, kad ir kokia romantiška ji būtų...

Aš nesu paprastas ir nuspėjamas. Priešingai, galiu labai nustebinti savo metamorfozėm – iš sandėlio virtau prabangiu 4*Plius viešbučiu. Nedaug tepasikeičiau išore, tačiau vidus iš esmės rekonstruotas ir pritaikytas tavo akiai ir patogumui. Mano viduje interjero šokį šoka tik natūralios medžiagos – medis ir akmuo, stiklas bei metalas. O man pačiam labiausiai patinka tai, kad niekas, kas buvo sena, nepražuvo. Iš autentiškų polių pagaminti registratūros baldai, gali pamatyti išlikusias medines konstrukcijas, pavyzdžiui, pušines sijas, o vienas senas išlikęs pamatų fragmentas eksponuojamas po stiklu. Niekas nesistengė paslėpti senų mano vietų ar pernelyg išryškinti naujų, taigi manyje meniškai dera sena ir nauja, todėl esu senjoras su šešiolika kambarių, restoranu, baru, konferencijų sale... Mano svety, gali naudotis kuria tik nori erdve, kokia tik nori proga: mergvakaris, bernvakaris, nuotakos rytas, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas vestuvių šventimas.

Mano erdves gali išnaudoti fotosesijai: šviesos žaismas, atspindžiai stikle, medžio jaukumas ar akmens glotnumas, nestandartiniai interjero sprendimai papildys tavo įvaizdį naujais akcentais. Prabangioje aplinkoje nuotaka gali sukurti ne vieną įvaizdį: nuo romantiškos ar vėjavaikiškos iki karališkai orios. Beje, aš – „MICHAELSON boutique HOTEL“ siūlau tau ne tik savo erdves, įdomią istoriją, bet ir draugišką kolektyvą. Mano viduje virte verda gyvenimas – mergvakariai ir bernvakariai, svečiai, konferencijos, pobūviai... ir viską prižiūri, organizuoja ir viskuo rūpinasi laimingi darbuotojai. Tad jei dėl ko nors nerimauji, prisimink, kad matant aplink besišypsančius žmones ir pačiam norisi šypsotis. To ir siekiu – kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ trauktų ne tik kaip elegantiškas viešbutis, bet ir kaip vieta, kurioje tvyro gera aura.

Jei nori tą aurą papildyti maloniais, savo pačios ir draugių kurtais kvapais, pagalvok apie elegantišką damų vakarą. Susipažinsi su magišku kvapų pasauliu, išmėginsi jėgas kurdama nuotakos kvepalus, meilės eliksyrą ar užburiančius moteriškus kvapus sau ir draugėms. Gali praleisti vakarą su stiliste, kuri padės susikurti svajonių įvaizdį. O jei pasidalytum su manimi mintimis, kokio mergvakario nori, senas „MICHAELSON boutique HOTEL“ atidžiai išklausytų. Nuo seno sandėliuose ir viešbučiuose vykdavo paslaptingų ir įdomių dalykų... Tad tikrai rasčiau būdą, kaip įgyvendinti tavo svajones.

Kur damos, ten ir džentelmenai. Jei galvojate apie bernvakarį, galiu pasiūlyti solidų romo degustacijos vakarą, juk ne šiaip sau esu uostamiesčio viešbutis, o romas juk jūreivių gėrimas... Jei prie širdies labiau viskis ar brendis, atsiras, kas papasakoja ir apie šiuos gėrimus, mano svečiams tereikės degustuoti. Norintys aktyviau leisti laiką gali rinktis golfo pamokas. Jei nuspręsite susipažinti su pramoginiu Klaipėdos gyvenimu, stūksosiu toje pat vietoje, kur ir esu, ir lauksiu jūsų nakvynei paruoštuose kambariuose su vaizdu į piliavietę ar Dangės upę. Kas jau kas, o aš tikrai žinau, kokios paslaptingos ir žavios naktys prie Dangės: įsimylėjėlių kuždesiai, vienišių žvilgsniai, upės paslaptys, šėlionės krantinėje ir nuo jūros atvilnijanti ramybė.  

 Mano nepajudinamos raudonų plytų sienos žavisi tomis nepakartojamomis Klaipėdos naktimis, bet stoglangių akys kiekvieną rytą ilgesingai žvelgia į danguje nardančias žuvėdras. Paukščiai tarsi nuotakos – balti ir laisvi. Jei esi nuotaka, nusprendusi čia sutikti vestuvių rytą, tapsiu tau ramybės oaze, pasirūpinsiu ne tik geru nakties poilsiu, bet ir svarbiausiai dienai taip reikalinga energija – pavaišinsiu gardžiais ir, tai yra labai svarbu, sveikais, subalansuotais pusryčiais, viliosiu šviežiais vaisiais ir geros kavos kvapais. Jei tik nori, pusryčiai bus patiekti į kambarį. Mano kambariai maloniai lauks ir specialistų, kurie gražins tave, kad ne tu, o pas tave skubėtų tau padedantys žmonės. Naudokis mano jaukumu, prabanga ir patogumais, man bus malonu, jei liksi patenkinta. Turi nuotakos sumanymų? Pašnibždėk juos mano sienoms, pasakyk durims ir laiptams, atskleisk personalui ir išleisk skristi pro langus jūros link – tavo svajų nelaukia žinutės butely likimas: niekas tavo norų neskaitys po daugelio metų, juos išpildysim čia ir dabar. Juk ne veltui esu senjoras viešbutis su 4*Plius žvaigždutėmis, kaip manai?

Galbūt dėl to, kad esu senjoras, man taip patinka vestuvės. Man nieko nėra gražiau nei laimingi žmonės, meilė, tvyranti ore, vienas kitą atkartojantys dangaus žydrynė ir upės mėlis, žuvėdrų orkestras per jūsų ceremoniją, saulės blykstės jūsų atvaizdams debesyse, vėjo išdaigos plevenant nuotakos suknelę ir veliant jaunojo plaukus, jachtų stiebai, dalijantys gyvenimą į „iki“ ir „po“ vestuvių, ir baltos burės, atplukdžiusios viltį, išplukdysiančios jaudulį. Raudonos plytos ceremonijos vietai išdidžiai siūlo viešbučio kiemą arba terasą, tačiau vidinis interjero balsas rėkia primindamas apie savo puikumą. Tad jei pasitaikys prastas oras, alternatyvų yra ne viena. Spręsti tau, mieloji.

Daugybė galimybių ir pasirinkimų įvairovė tarsi baltos žiemos svajonės, netrukus virsiančios realybe, tad nepraleisk progos su manimi susipažinti. Ne iš nuotraukų internete, ne iš atsiliepimų tinklalapiuose, ne iš rekomendacijų ir aplinkinių įspūdžių, o gyvai – pačios ir patys pamatykite, palieskite ir pajuskite. Todėl į „Nuotakos spintą“ verta ateiti drauge su būsimu vyru ar gera, galinčia padėti apsispręsti drauge. Aš „MICHAELSON boutique HOTEL“ esu senas ir tiek patyręs, kad galiu išpildyti tavo svajones. Tu esi jauna ir pilna tų svajonių. Ateik, susipažinkime, kalbėkimės, dalykimės mintimis ir kartu sukursime gražių akimirkų. Laukiu tavęs plačiai atlapojęs duris, atvėręs langines. Iki pasimatymo pas mane, Tavo „MICHAELSON boutique HOTEL“.