Mergvakario fotosesijos idėjos

 
 
Linksmi ir pašėlę merginų vakarėliai – tai jaunosios palydėjimas į santuokinį gyvenimą. Ši nuotakai skirta šventė turi daugybę tradicijų, kurios realizuojamos atliekant įvairias smagias užduotis ir atrandant naujas pramogas. Viena jų, dovanojanti gerus įspūdžius ir atsiminimus, yra mergvakario fotosesija. O geriausia yra tai, kad šiai pramogai tereikia pasikviesti vestuvių fotografą – jis įamžins, kaip smagiai leidžiate laiką!
 

Teminis mergvakaris

Teminiai mergvakariai gana populiarūs, nes suteikia galimybę persirengti, žaisti įvaizdžiais. Vestuvių fotografai pastebi, kad nuotraukose spalvinga merginų kompanija atrodo labai nuotaikingai. Šiuo atveju mergvakario fotosesijai galima rinktis įvairią aplinką: vestuvių fotografai įamžins pasiruošimo akimirkas, pramogas, o jei norite, kad fotosesija būtų tarsi atskira veikla, galite užsukti ir į fotostudiją.
 

 

Fotosesija pramogaujant

Merginos stengiasi nustebinti savo draugę įvairiomis pramogomis. Tai gali būti jojimas, karvės melžimo pamokos ar net šuolis parašiutu. Kad ir ką pasirinktumėte, pakvieskite kartu ir vestuvių fotografą. Pramogaujant, ypač jei veikla nors truputį ekstremali, nevaržome savo emocijų, todėl nuotraukos puikiai atspindi atmosferą. Be to, profesionalūs vestuvių fotografai mergvakaryje dirba taip, kad visiškai netrikdytų jo dalyvių, todėl galite nesijaudinti, kad fotografas kompaniją trikdys.
 

Mergvakario fotosesija gamtoje

Šiltojo sezono metu merginos mergvakariui dažnai renkasi gamtos aplinką. Tai gali būti jaukus piknikas, pašėlusios maudynės ar su gamtos turtais susijusios užduotys jaunajai. Gamta kartu yra ir puiki aplinka fotosesijai, o jei dar užsiimate linksma veikla, ne pozuojate – rezultatu galite neabejoti. Mergvakariai gamtoje dažnai neapsieina be vainikų pynimo, rudenį skinami obuoliai, kaimo sodyboje gaminamas „magiškas“ gėrimas iš vaisių ir kitos pramogos. Gamta pati savaime dovanoja daugybę spalvų, kurias vestuvių fotografai atskleidžia nuotraukose fiksuodami nepakartojamas Jūsų emocijas.
 

 

Mergvakario fotosesijos apranga

Planuodamos mergvakarį, merginos dažniausiai pasirenka vieną kryptį arba temą. Dažniausiai tarpusavyje dera ir jų apranga, o nuotakai paruošiamas specialus baltas komplektas: balta suknelė ir veliumas, baltos medžiagos kostiumėlis ar marškinėliai su linksmais užrašais. Mergvakario dalyvių aprangas sieja bendros detalės, dažnai tai būna viena spalvinė gama, tačiau apranga gali būti ir laisvesnė, pavyzdžiui, aprangos kodu pasirinkus trumpą kokteilinę suknelę.
 

 
Švęsti mergvakario susirinkusios merginos jau būna susišukavusios, pasidariusios makiažą arba grožiu rūpinasi jau susitikę – tai taip pat smagus mergaitiškos šventės akcentas. Kadangi bendrą aprangą diktuoja jau pats mergvakario vakarėlis, papildomas pasiruošimas fotosesijai nėra reikalingas. Nebent planuojate pozuotą fotosesiją – tokiu atveju vestuvių fotografai patars kokiais atributais pasirūpinti. Žaismingoms nuotraukoms tinka įvairios kortelės su užrašais, popierinės dekoracijos ant pagaliukų, gėlės.