Lietuvaitės pasimatavo garsiausių pasaulio nuotakų vestuvinius įvaizdžius

„Pop up“ butiko „Nuotakos spinta“ organizatoriai jau antrus metus rengia originalų projektą „Ta pati suknelė, tik kita panelė“. Pernai stilingo eksperimento dalyvės galėjo pasipuošti žinomų Lietuvos nuotakų suknelėmis. Šįkart organizatoriai ryžosi itin drąsiai avantiūrai interpretuoti garsiausių pasaulio nuotakų įvaizdžius. Neeiliniam fotoprojektui buvo pasirinkti aktorės Olivios Palermo, buvusio Amerikos prezidento dukros Chelsea Clinton ir modelio Kate Moss vestuvių dienos įvaizdžiai. Trys skirtingi nuotakų modeliai atrinkti siekiant atskleisti, kaip su tokia pačia ar panašia suknele gali atrodyti kita moteris. 
 

Hillary ir Billo Clintonų atžalos vestuvinis įvaizdis

Stilingo eksperimento sumanytojams nemenku iššūkiu tapo atkartoti Hillary ir Billo Clintonų atžalos vestuvinį įvaizdį, kurtą pagal specialų užsakymą. Chelsea nuotakos apdarą sukūrė politikų šeimos bičiulė dizainerė Vera Wang. Kalbama, kad Clintonų dukrai nuotakos apdaras kainavo 20 tūkst. dolerių. Pečius apnuoginančios šilko organzos suknelės akcentu tapo kristalais puoštas liemenį išryškinantis diržas. Nuotakai prabangų įvaizdį padėjo sukurti ir ilgas nuometas.
360

 

Olivios Palermo stilius

Aktorė ir modelis Olivia Palermo savo vestuvių dieną pasipuošė stilingu Carolinos Herreros apdaru iš trijų dalių. Žinomos moters vestuvinį ansamblį sudarė kreminis kašmyro megztukas, šortai ir gėlėmis puoštas tiulio sijonas. Nuotaka vietoje įspūdingos šukuosenos pasirinko susirišti plaukus į uodegėlę. O. Palermo įvaizdžiui šiek tiek Carrie Bradshaw žaismės suteikė ryškiai mėlyni nuotakos bateliai.


 

Vienas dažniausiai atkartojamų – Kate Moss vestuvių įvaizdis

Fotoeksperimentą vainikavo lietuvių įspūdingai atkartotas ekstravagantiškosios Kate Moss nuotakos įvaizdis, kurį padėjo sukurti praeito šimtmečio 3-iąjį dešimtmetį primenanti suknelė. Mados ikona per savo vestuves tapo glamūrine bohemiška nuotaka, pasipuošusia Johno Galliano kurtu apdaru. Garsus modelis su vintažine auksu siuvinėta kremine suknele atrodė pritrenkiamai. K. Moss nuotakos stilių kopijuoja milijonai nuotakų visame pasaulyje.
Pasaulinio garso nuotakų stiliaus sprendimus padėjo atkartoti su Lietuvos nuotakų suknelėmis dirbančio „Nuotakos spinta“ projekto organizatoriai. Šis projektas vykdomas kasmet ir sutraukia daug buvusių nuotakų, norinčių parduoti savo vestuvines sukneles, siūtas pagal individualius užsakymus, pirktas užsienyje ar kurtas garsių Lietuvos dizainerių, ir tas, kurios ieško tos vienintelės suknelės pigiau. Projekto organizatorei Ginai Bareikytei, „Unison Beauty Lab“ plaukų stilistei Olgai Kotiolkinai ir vizažistei Dianai Beliačic teko nelengva užduotis kurti pasaulinio garso nuotakų įvaizdžius. Tiesa, galutinis rezultatas buvo derinamas prie fotoeksperimente dalyvavusių merginų individualumo, charakterio bruožų, o ne aklai atkartojamas. „Noriu pabrėžti, kad makiažai buvo įkvėpti 2018 metų nuotakų makiažo tendencijų, tačiau kiekviena nuotaka per gražiąją šventę turėtų atrodyti individuali ir nepakartojama. Tad makiažai buvo parinkti pagal įžymybių įvaizdžius, bet nepamiršome paryškinti modelių natūralaus grožio bei asmeninių bruožų “, – sako vizažistė Diana Beliačic. Visiems trims įvaizdžiams unikalumo suteikė naujausias mados tendencijas atspindinčios detalės, kurias stiliaus profesionalai rekomenduoja ateinančio sezono nuotakoms. „Tekstūra ir nerūpestingos išvaizdos įvaizdis, jūros bangos plaukuose ir moderni klasikinio kuodo versija – pačios populiariausios šiuolaikiškų nuotakų šukuosenos. Šios šukuosenos puikiai paryškina švelnumą, eleganciją ir atskleidžia moteriškumą“, – sako plaukų stilistė Olga Kotiolkina. 

 
Nuotraukos iš organizatorių archyvo.
Makiažas UNISON BEAUTY LAB - Diana Beliačic
Plaukai UNISON BEAUTY LAB - Olga Kotiolkina
Fotosesijos erdvė UNISON BEAUTY LAB
Modeliai vilki projekto „Nuotakos spinta“ suknelėmis

Daugiau informacijos apie renginį - www.nuotakosspinta.lt
Sekite naujienas renginio paskyroje facebooke - https://www.facebook.com/events/1951214478470046/