Didžiausias vestuvinių suknelių renginys Lietuvoje

Džiugios naujienos norinčioms parduoti vestuvines savo vestuvines sukneles ir nuotakoms norinčioms rasti savo vienintelę suknelę. Sėkmingai įgyvendinus pirmuosius du renginius „Nuotakos spinta“ organizatoriai keičia koncepciją ir 2018 m. siūlo parduoti ir įsigyti sukneles ne tik Vilniuje, bet atvažiuos pas Šiaulių ir Klaipėdos nuotakas.

"Nuotakos spinta ant ratų" - analogų neturintis renginys Lietuvoje, į vieną vietą suburiantis kelis šimtus vestuvinių drabužių bei pritraukiant tūkstančius nuotakų, kurios čia atranda savo svajonių suknelę.
Tik „spintoje“ nuotakos gali rasti šimtus gražiausių ir laimingų suknelių, kurias buvusios nuotakos parduoda už itin patrauklias kainas. Čia kabo Liutauro Salasevičiaus, Egidijaus Rainio, „Vamp mados namų“, „Tiulio fėjos“ ir kitų dizainerių suknelės, siūtos pagal individualius užsakymus, pirktos užsienyje, trumputės, ilgos, paprastos klasikinės ir netgi labai įdomios. Ir svarbiausia visos suknelės parduodamos už itin patrauklias kainas, su nuolaidomis nuo 50% ir daugiau. 

„Nuotakos spinta ant ratų“ butiko principas – „Pamačiau, įsimylėjau, nusipirkau!“ Norinčios apžiūrėti bei pasimatuoti sukneles kviečiame apsilankyti renginyje jūsų mieste, kiekviename mieste darbuosis konsultančių komandos, kurios padės pasimatuoti ir išsirinkti tinkamiausią suknelę. Pasirinktą suknelę galėsite nusipirkti čia pat, vietoje ir iškart parsinešti ją namo.  

Mūsų projektas skatina ne palikti jūsų sukneles dulkėti spintoje, o išleisti jas dar sykį prie altoriaus.
 


DAUGIAU INFORMACIJOS:

--> REGISTRACIJA į renginį jau prasidėjo
--> Informacija apie renginį - VILNIUJE, ŠIAULIUOSE, KLAIPDĖOJE
--> Sąlygos ir D.U.K 
 

RENGINIO PARTNERIAI: