Dailios kūno linijos - kiekvienos moters siekiamybė

 
Ne vienai jaunai moteriai artėjančios vestuvės yra paskata padailinti kūno linijas. Neatrodote sau tarsi iš ekrano nužengusi gražuolė tobulomis krūtimis, plokščiu pilvuku, stangriu užpakaliuku ir kvapą gniaužiančiomis dailiomis kojomis?.. Galite sportuoti, o jei sportas nepadeda (būna ir taip) ar tiesiog nusprendėte pasinaudoti kitais būdais – jūsų draugu taps plastikos chirurgas. Tai - gydytojas menininkas, tarsi skulptorius dailinantis jūsų kūną ir gydantis savijautą, juk pasigražinusi jausitės geriau.

Vilniaus „Kardiolitos“ klinikose dirbantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Mindaugas Kazanavičius vardija įvairias plastinės chirurgijos paslaugas: krūtų korekcijos (pakėlimai, implantai), kūno kontūrų operacijos (pilvo plastika, šlaunų, sėdmenų patempimas, riebalų nusiurbimas, riebalų lazerinė lipolizė, riebalų persodinimas). Populiariausios kūno kontūrą koreguojančios paslaugos Lietuvoje – riebalų nusiurbimas, krūtų ir sėdmenų korekcijos. 

Riebalų nusiurbimas – populiariausia estetinė operacija, dailinanti kūno formas. Moterys dažniausiai nori nusiurbti riebalus nuo juosmens, šlaunų, kelių, žastų sričių ar pilvo. Dailaus pilvuko galite neturėti dėl įvairių priežasčių: paveldėtos genetikos, sulėtėjusios maisto medžiagų apykaitos, hormoninių vaistų ir kitų. Kita vertus, nesvarbu, kokios būtų priežastys, tas kūno vietas, kurias padailinti fiziniais pratimais labai sunku ar neįmanoma, pataiso riebalų nusiurbimas.
„Riebalų nusiurbimas nėra sudėtinga operacija, tačiau visada būtina bendroji nejautra. Nuo to ir pradedame, paskui per kelių milimetrų ilgio pjūvelius specialiu tirpalu procedūrai paruošiami riebalai, kurie vėliau išsiurbiami pasitelkus vakuumą. Pooperacinis laikotarpis nesudėtingas, bet reikia paminėti, kad mėlynės laikysis ir operuotą vietą maus porą savaičių, tad prireiks šiek tiek laiko visiškai sugyti. Jei pacientas pageidauja, galima atlikti ir modernesnę procedūrą – lazerinę lipolizę, kai prieš nusiurbimą riebalai papildomai apdorojami lazerio energija. Tai lemia mažesnį traumatiškumą, oda dar labiau pasitempia, atrodo lygesnė. Pasiekiamas geresnis rezultatas, nes lazerio paveikti riebalai dar kelias savaites savaime tirpsta“, – apie riebalų nusiurbimą aiškina M. Kazanavičius.
Nusiurbti riebalus jaunai moteriai efektyvu dėl to, kad oda yra elastinga, todėl pasiekiamas geras rezultatas. Nors riebalų nusiurbimo efektą pajusite iš karto, dailia figūra džiaugsitės kiek vėliau, nes galutinai kūno kontūras susiformuos po 3–4 mėnesių, tad iki vestuvių pasilikite 5–6 mėnesius, kad iš tiesų atrodytumėte dailiai ir jaustumėtės gerai. Svarbu įsidėmėti, kad riebalų nusiurbimas neišspręs celiulito, strijų ar antsvorio problemų. Sportuojant kinta visas kūnas, o riebalų nusiurbimas taikomas vienai problematiškai vietai, jis nekeičia likusio jūsų kūno. Kad rezultatas iš tikrųjų džiugintų, turite tiksliai žinoti, ko galite tikėtis, o ko - ne.   

Lietuvos moteris jaudina ne tik nepageidaujami riebaliukai, bet ir krūtų dydis bei forma, tad krūtų korekcijos itin populiarios. Krūtis galima mažinti, keisti jų formą, pakelti, didinti... Krūtų nepadidinsi ar nesumažinsi sportuodama, bet čia gali padėti plastikos specialistas. Populiariausia operacija – krūtų didinimas implantais. Implantai yra silikoniniai, jie ne tik padidina krūtis, bet ir pakelia. Specialistai paneigia du mitus: (1) silikoniniai implantai tikrai nenuodingi ir nepavojingi jūsų gyvybei, (2) padidintos krūtys nekels bėdų nei laukiantis, nei maitinant kūdikį. Krūtų didinimo operacija vidutiniškai trunka 1,5 valandos, pooperacinis gijimas užtruks iki 4–6 savaičių. Rezultatas iš karto matomas, o dailiomis krūtimis džiaugsitės ilgai.  

Lietuvaitės neretai pasiryžta operacijai, kad turėtų gražius sėdmenis, moterys trokšta riesto ir stangraus užpakaliuko. Padidinti sėdmenis galima naudojant atsiurbtus riebalus arba silikoninius implantus. Jei moteris neturi „atliekamų“ riebalų, tada naudojami implantai. Jais užpildoma visa sėdmenų sritis, išskyrus apatinę. Dėl nervų pažeidimo rizikos apatinė sėdmenų dalis visada didinama darant riebalines injekcijas. Įprastai sėdėti negalėsite apie 3 savaites, o patinimas gali trukti ir iki 6 savaičių, bet grįžti prie įprastos fizinės veiklos galite po mėnesio. Šiaip ar taip, jei nusprendėte padailinti sėdmenis, geriausia tai daryti iki vestuvių likus 4–6 mėnesiams. Visiškai sugijus užpakaliukas atrodys natūraliai, o rezultatas bus ilgalaikis.
Jūsų kūnas – jūsų draugas, o su šventine vestuvine suknele atrodysite nuostabiai tiek jaunajam, tiek artimiesiems ir draugams. Žinokite, kad sunkiai ką galima rasti gražesnio už laimingą nuotaką, tad mėgaukitės savo švente ir spinduliuokite meilę, laimę ir grožį.