Blitz interviu su vestuvinių suknelių kūrėju Egidijumi Rainiu

Ką turi apgalvoti nuotaka prieš pradedama rinktis vestuvinę suknelę - metų laikas, kai vyks vestuvės, kokia pačios šventės stilistika, kokie figūros ypatumai ir .t.t?

Pirmiausia reikia nuspręsti kokios bus vestuvės, sudaryti šventės biudžetą. Kai bus aiški suknelės “eilutė” vestuvių sąmatoje, galima galvoti ar suknelę nuomotis, siudintis, ar pirkti gatavą. Prieš nusprendžiant kokios suknelės norėtumėte, reikėtų pasimatuoti skirtingų siluetų sukneles. Juk tai kas patinka, nebūtinai tinka. Įvertinti pačiai, ar paprašyti nuoširdaus patikimo asmens patarimo dėl figūros ypatumų. Ir galiausiai, nepamiršti, kokiu seoznu vyks pati šventė.
Labai rekomenduoju, suknelę rinktis iš kuo kokybiškesnių audinių, tada ir figūros trūkumus bus lengviau suvaldyti, nes suknelė gražiai kris.
 

Kokios egzistuoja vestuvinių suknelių spalvos, kokios populiariausios, kaip išsirinkti kuri būtų tinkamiausia?

Aš esu klasikinės nuotakos šalininkas. Ši diena išskirtinė, daugiau nepasikartos (na bent jau taip tikimės), todėl ir suknelė turėtų būti tokia, kokios kita proga neapsivilktumėte.  Tačiau gyvename 21 amžiuje, kur pasrininkimo netrūksta, todėl ši nuomonė gali būti tik pretekstas pamąstymams.
 

Galvos puošimo klausimas - būtina, nebūtina, kas tai galėtų būti?

Galvos puošimas priklauso nuo nuotakos apdaro stiliaus, bet mano manymu, pati gražiausia puošmena nuotakos galvai yra nuometas. Nes tik jis paverčia jaunąją išskirtine. Jis yra be konkurencijos bet kuriam kitam nuotakos galvos dekorui.
 
 

Kaip nuotakai visos šventės metu atrodyti nepriekaištingai?

Svarbiausias patarimas – būkite ramios. Jokia suknelė, makiažas ar papuošalai nepadės jaustis gerai, jei visos šventės metu jaudinsitės dėl šventės smulkmenų: ar skanus ir gražus bus tortas, ar staltiesės tinkamos spalvos ir t.t.
 
Būkite pačios gražiausios ir laimingiausios nuotakos!
 
MyDAY.lt kolektyvas ir dizaineris Egidijus Rainys