Apie mus rašo "Išmani moteris"

„Idėja sukurti nemokamą internetinį vestuvių planuoklį MyDay.lt kilo netikėtai, - sako Armina Staniulienė. Kartą su vyru diskutavome apie mano vestuvinės suknelės pardavimą ir tam specializuotos svetainės nebuvimą rinkoje. Taip atradau nišą potencialiam verslui sukurti. Pradėjau daugiau galvoti apie šią idėją ir jos įgyvendinimą, susiradau profesionalią komandą, kuri pagelbėjo su visais dizaino ir IT sprendimais. Žingsnis po žingsnio, viskas stojo į savo vietas, projekto idėja išsiplėtė, tapo įvairiapusiškesnė. Nuoširdžiai tikėjau savo idėja, jos poreikiu bei sėkme. Tai ir pastūmėjo mane nuo idėjos pereiti prie veiksmų.
 

 Kaip reagavo moterys ir panelės, potencialios lankytojos?

 
 Sukūrusi svetainę sulaukiau daug gerų žodžių, pagyrimų ir įvertinimo ne tik iš savo draugių, ar esamų verslo partnerių, bet ir visiškai nepažįstamų moterų, kurios tiesiog brūkšteldavo laiškelį su gražiais žodžiais. Tai įkvėpdavo dar daugiau. Žinau, kad mano istorija suteikė drąsos kitoms moterims pagaliau ryžtis imtis savo idėjų, ir tai buvo man visiškai nepažįstamos moterys, susiradusios mane. Manau, mes moterys, turime vieną kitą paskatinti.
 

 Tai gana nauja Lietuvoje, ar nebijojote imtis šios idėjos įgyvendinimo?

 
 Abejonių buvo nemažai – ar tikrai tokio įrankio reikia, ar mūsų moterys aktyvios internautės, ar pasitiki IT technologijomis, ar jų „nebijo“. Tačiau peržvelgiau savo aplinką, pasidariau nedidelę apklausą ir supratau, kad moterys yra labai aktyvios interneto vartotojos, juolab, kad dažniausiai būtent moterys planuoja savo vestuves, vyrai neretai į tai mažai kišasi. Permąsčiau, kaip tai būtų patogu ir naudinga ne didžiųjų miestų gyventojoms, kur visko negausi „po ranka“, plius, šis įrankis yra nemokamas ir prieinamas visiems, tai labai padidina jo universalumą ir patogumą, „draugiškumą“ būsimoms nuotakoms, nes samdytis vestuvių planuotoją visgi yra ne visiems įkandama paslauga. 
 
 Kuriant MyDay.lt labai jutau stiprų mano vyro palaikymą, tai suteikė jėgų ir pasitikėjimo, kad mano sumanymas pavyks.
 

 Ar tai paprastas ir patogus įrankis? Koks jo veikimo principas?

 
www.myday.lt yra vestuvių planuoklis internete. Tai iš tiesų paprastas, patogus, draugiškas vartotojui ir nemokamas įrankis. Poros pirmiausia turėtų užsiregistruoti (vos keli registravimosi žingsniai), kad būtų sukurtas asmeninis profilis. Tuomet pasirinkti norimus įrankius darbui: darbų sąrašą, biudžetą, svečių sąrašą. Kiekvienas įrankis jau turi suvestus pirminius duomenis, tad juos reikės papildyti pagal poros pageidavimus arba tiesiog ištrinti ir pradėti viską nuo pradžios. Taip pat pradedantiesiems esame paruošę trumpą gidą, nuo ko reikėtų pradėti. Kiekvieną kartą pasinaudojus įrankiais ir paspaudus išsaugojimo mygtuką, visi pakeitimai bus išsaugoti ir kitą kartą pasijungus profilyje išliks suvesti duomenys.
 
 Vienas pagrindinių reikalavimų, keltas IT komandai, - kad svetainė būtų lengvai suprantamai ir paprastai naudojama. Norėjau kad viskas būtų padaroma vos kelių mygtukų paspaudimu, lengvai randama ir neperkrauta nereikalingais skyriais.
 
 Tinklapis naudingas jaunavedžiams ir po vestuvių, nes čia jie gali parduoti savo sukneles, kostiumus ar kitus vestuvių atributus.
 

 Esate dviejų vaikų mama, jaunesnysis dar net nelanko darželio, ar norėjote susikurti tokį verslą, kuris leistų būti su kūdikiu drauge?

 
 Pirmiausia norėjau įgyvendinti idėją, nesinorėjo atidėti jos keleriems metams. Tikiu, kad reikėjo imtis veikti čia ir dabar, kol šios idėjos neįgyvendino kažkas kitas. Žinoma, įsivertinau, kad pasirinktas verslas suteiks galimybę dirbti ir skirti laiko vaikams, nes pirmiausia esu mylinti mama, žmona ir tik paskui verslo moteris. Džiaugiuosi, kad viską pavyko puikiai suderinti.
 

 Ar jūs pati esate technologijų gerbėja? Be kokių moderniųjų priemonių neišsiverčiate?

 
 Esu senesnio „kirpimo“ moteris, nesu didelė gerbėja pačių naujausių technologijų ir jų nesivaikau kasdieniniame gyvenime. Bet suprantu, kad gyvename nuolat tobulėjančių technologijų amžiuje, todėl ypač versle turiu būti moderni. Dabar jau nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be išmaniojo telefono, kuris suteikia man laisvę ir galimybę neatitrūkti nuo darbų išvykus prie jūros ar atostogų į užsienį. 
 

 Kas jums svarbiau, naujas išmanusis telefonas ar suknelė ir pan.?

 
 Sudėtingas klausimas ir pasirinkimas. Visų pirma esu moteris ir mėgstu pasirūpinti savimi, bet be išmaniojo sunkiai įsivaizduočiau savo gyvenimą. Džiaugiuosi, kad šiai dienai galiu pasirinkti ir suknelę, ir išmanųjį.
 

 Palinkėjimas išmanioms moterims

 
 Noriu moterims palinkėti - būkite drąsios, jei turite gerų idėjų – įgyvendinkite jas! Jaunoms verslininkėms linkiu niekad nepritrūkti ryžto, idėjų, tikėjimo jomis, pasitikėjimo savimi ir, žinoma, palaikymo".

Straipsnis paimtas iš svetainės Išmani moteris