2017m vestuvių mados ir tendencijos

                                                                                      

IDĖJOS

 

Vestuvių planuotoja, dekoratorė ir floristė Inesa Borkovska pateiksia novatoriškų sprendimų bei idėjų, kurios Jūsų šventę padarys ne tik nepamirštama, bet ir visą pasiruošimą pavers maloniu nuotykiu.

 

Šiuolaikinės technologijos

 
Internetas ir socialiniai tinklai tapo neatsiejama ne tik jaunavedžių ir jų draugų, bet ir vyresnės kartos gyvenimo dalimi, todėl ir toliau raginame kurti vestuvių tinklalapius, grupes, kur bus aptariami visi organizaciniai darbai ir sistemiškai pildoma informacija apie artėjančią šventę.

Nestandartiniai kvietimai

 
Siūlome standartinį kvietimą į vestuves paversti siurprizu. Iki vestuvių dar yra laiko, tikriausiai bus daug bendrų šeimos, draugų švenčių, kur vienu metu susitiksite daugelį būsimų savo šventės svečių. Galite paruošti videokvietimą (mažą ir jaukią jūsų meilės istoriją), o filmuko pabaigoje pakvieskite visus į šventę. 

Be išmaniųjų

 
Naujiena: sakome NE išmaniesiems įrenginiams. Tegul jūsų šventė bus įamžinta tik profesionalų. Ir tik jūs nuspręsite, kada ir kur publikuoti gražiausias savo vestuvių akimirkas.

Naujos  tradicijos

 
Labai džiugina, kad jau patys jaunavedžiai atsisako nuobodžių vestuvių tradicijų, netekusių prasmės, pvz., tokių kaip stalo išpirka ar piršlio korimas. Liko tik gražios šeimos tradicijos bei naujos, sugalvotos pačių jaunųjų. Raginame sukurti savo ritualų, kurie įneš į šventę naujų jausmų: galite kartu pasodinti medelį, vietoje šokio – sudainuoti duetu svečiams...

 

JAUNŲJŲ STILIUS

                                                                                         

 
Jaukių šeimos švenčių tendencijos atsispindi ir jaunųjų stiliuje. Apranga tapo natūralesnė ir patogesnė.

Spalvotos ir kitokios NUOTAKOS SUKNELĖS

 
Be abejo, baltos vestuvinės suknelės nenukonkuruos niekas, tačiau nuotakoms, mėgstančioms eksperimentuoti, šiais metais siūlome išbandyti ir kitų spalvų sukneles. Itin drąsioms nuotakoms žinomiausi madų namai siūlo suknelę keisti kelnėmis ar dailiu kostiumu.

Jaunikio stilius

 
Šių metų sezone jaunikio aprangos tendencijos, atsineštos iš praeitų sezonų, išlieka: apranga nėra labai oficiali, galima eksperimentuoti, tačiau nepamirškite, kad juodos spalvos kostiumą leidžiama dėvėti TIK aptarnaujančiam personalui.

Svečiai

 
Naujasis vestuvių sezonas skatina patogumą – leiskite svečiams jaustis patogiai ir nevaržykite jų aprangos kodais, nebent jūsų vestuvės turi apibrėžtą temą arba labai griežtą spalvinę gamą.

 

SPALVOS, DEKORAS, FLORISTIKA

                                                                                     

 

Mėgstantiems eksperimentuoti

Kelis paskutinius sezonus vestuvėse dominavo žaluma, samanos. Natūralumas išlieka madoje ir šiais metais, tačiau į vestuvių dekorą labai užtikrintai atkeliauja mėlynos ir pilkos mišinys (petrol) spalva. Ji vyraus ne tik dekore bei floristikoje, bet ir jaunųjų drabužiuose. Šios spalvos akcentai įneša neapsakomo žavesio.

Ir vėl samanos 

Gal per anksti palydėjome forest stilių? Ant podiumo vis dar karaliauja žalsva spalva, ji persikels ir į vestuvių dekorą bei floristiką. 

Amžina klasika

 
Pasikartosime, kad klasika niekada neišeina iš mados, neabejojame, konservatyvios poros ir šiemet rinksis raudoną, baltą bei juodą spalvas.

Auksiniai akcentai

 
Šio sezono šūkis – dar daugiau aukso. Auksinės detalės dekore ir vėl „ant bangos“. Tik jų bus dar daugiau: vazos, žvakidės, staltiesės. Svarbu nepersistengti, akcentai ir turi likti akcentai ir tik pabrėžti šventės eleganciją.

50 rožinių atspalvių

 
Šiais metais visų spalvų favorite garsiausi pasaulio dizaineriai vienbalsiai pripažino ROŽINĘ.  Mes visiškai pritariame: pudros, persiko, fuksijos, ciklameno spalvos – rinkis bet kurį šių atspalvių ir būsi madingas. Mūsų labai pamėgta praeitų sezonų tamsiai vyšninė spalva nenori nulipti nuo podiumo –  ji irgi lieka tarp favoritų. Tik jau šį sezoną keliaus poroje su šviesiais atspalviais.

Nuotakos puokštė

Nuotakų puokštės tampa ne tik tvarkingesnės, bet ir originalesnės bei gyvesnės. Nedvejodami siūlome komponuoti ne tik gėles ir žalumą, bet ir natūralias uogas bei sezonines detales, pvz., kankorėžius, giles. Be abejo, paliksime vietos ir klasikai – juk rožių puokštės vienos populiariausių šiemet.

Gėlės

Mes už natūralumą, o šiemet tai dar labiau pabrėžiama. Jau kelis sezonus iš eilės stebime, kaip nuotakos atakuoja bijūnus – jų reikia visada, visur ir už bet kokią kainą. Šį sezoną apsaugosime poras nuo papildomų išlaidų bei stresų siūlydami rinktis tik sezonines gėles. Pirmiausia, sutaupysite, o svarbiausia, puokštės, sukurtos iš sezoninių gėlių, visada atrodys skoningai.

Floristinis apipavidalinimas

 
Sudėtingi floristiniai darbai, masyvios puokštės aukštai virš stalų visada bus madinga ir stilinga, taip pat lengvumu alsuojančios gyvų žiedų ar žalumos girliandos, ar iš sezoninių gėlių surištos puokštės – labai puošnu ir elegantiška. Šį sezoną ir vėl išlieka madingos vazoninės gėlės: hortenzijos, levandos, sukulentai, gebenės bei prieskoniai vazonėliuose: mėtos, čiobreliai. Rinktis tikrai yra iš ko. Svarbu, kad jūsų pasirinktas dekoras tiktų prie bendros vestuvių koncepcijos.

Popierinis dekoras

 
Elegantiški dekorai iš popieriaus leidžiami ir šį sezoną. Populiariausi lieka fotosienos bei fotokampeliai, puošti dekoratyvinėmis gėlėmis. Vis dažniau nuotakos pačios užsiima rankdarbiais ir mielai susikuria dekoracijas vestuvėms: origamiai, burbulai, konfeti, tačiau svarbiausia – nepersistengti.

Kaligrafija

 
Be spaudos darbų vestuvėse neapsieisime. Pirmą žinutę apie vestuves svečiams neša jūsų vestuvių kvietimas. Šį sezoną madinga kokybė: svarbu, kad  kvietimas būtų pagamintas iš kokybiško popieriaus, dizaine vyrauja minimalizmas ir  elegancija, kvietimai dekoruojami nėriniuota arba aksomine juostelėmis. Maloniai nustebinsite svečius, jeigu pasirašysite kvietimus ranka. Kaligrafija niekada neišeis iš mados ir dera prie bet kokio vestuvių stiliaus. Todėl raginame nepamiršti kaligrafijos: stalo kortelės, susėdimo planas, padėkos žodžiai, ranka rašytos sentencijos nepaliks abejingo nė vieno svečio.

Saldus stalas 

 
Daugybe keksiukų, orinukais, kanelėmis ir kitais saldėsiais perkrauti stalai, primenantys kepyklėlių vitrinas, liko toli toli praeityje. Didelis elegantiškas vestuvių tortas – tai šių metų vestuvių akcentas. Tačiau jeigu norite palepinti svečius ir kitais desertais, užsakykite atskirus desertus stikliniuose indeliuose arba sezoninių vaisių porcijas gražiose skaidriose taurėse. Tai ne tik gražu, bet ir labai praktiška.
 
 
Taigi, pagrindinė 2017 metų vestuvių mados tendencija – minimalizmas. Visgi reikia suprasti, kad minimalizmas nebūtinai griežtos ir aiškios spalvų linijos bei floristikos stoka. Minimalizmas kaip tik gerai apgalvota spalvinė gama, pastelinė spalvų paletė bei neperkrautas dekoras. Mažiau yra daugiau – tai minimalistinio dekoro pagrindas. Atsisakykite tradicinių kėdžių užvalkalų, staltiesių bei masyvių gėlių kompozicijų, dekore naudokite ne daugiau trijų atspalvių, dominuoti turi šviesi. Nepamirškite ir savęs – jaunųjų stilius turi būti subtilus ir elegantiškas.
 
O pati svarbiausia šių metų tendencija – tai šablonų ir stereotipų, nuobodžių, nemielų jaunavedžiams tradicijų atsisakymas. Šiuolaikinėse vestuvėse vyrauja jaunavedžių poros individualumas, o tai atspindi ne tik pasirinktas aprangos stilius, bet ir šventinė vieta bei visas vestuvių scenarijus.

Mažiau klausykite patarimų iš šalies, daugiau kliaukitės savo širdimi. Fantazuokite, svajokite, mylėkite vienas kitą ir kurkite kartu įsimintiniausią ŠVENTĘ SAU.

  
 
Jūsų Inesa,

www.vestuviuplanavimasvilniuje.lt

Dekoravimas, floristika

Vestuvių organizavimas,koordinavimas 

Specializuoti mokymai ,kursai, seminarai