2017m sezono vestuvių floristikos tendencijos

 
Štai ir vėl artėja šiltas metų laikas – naujas vestuvių sezonas, naujos poros... O klausimai lieka tie patys, vienas dažniausių: „Patarkite, kas bus madinga šiemet?“
Apie 2017 metų vestuvių mados tendencijas papasakos floristė dekoratorė, vestuvių organizatorė Inesa Borkovska.
 
 
Kartu su komanda atidžiai stebime šiuolaikinių vestuvių mados tendencijas ir visada žinome, kas dabar „ant bangos“, tai leidžia mums nestokoti šviežių idėjų ir visada viena koja žengti priekyje. Ne paslaptis, kad kaip tik aukštoji mada bei žinomiausi pasaulio dizaineriai diktuoja viską, vestuvių mada – ne išimtis. Šiandien pristatysime apžvalgą, kokios vestuvės bus madingiausios 2017 metų vasarą.
Šiemet vėl madingas labai platus formų ir spalvų pasirinkimas, be abejo, yra ir dominuojančių akcentų. Netrukus supažindinsime, kaip naujausios mados tendencijos atsispindi vestuvių koncepcijoje, dekore bei floristikoje. Tikiuosi, kad ši apžvalga padės Jums rasti įkvėpimo savo vestuvėms. 
 

KONCEPCIJA IR STILISTIKA

 
Jau ne pirmus metus pastebime, kaip šventės koncepcija tolsta nuo klasikinių bei tradicinių vestuvių, vis dažniau išsilaisvinama iš standartų taip charakterizuojant būsimų jaunavedžių bruožus. Džiugina, kad naujame sezone laukia dar daugiau individualumo ir drąsių sprendimų.
 

1. Kamerinės vestuvės

Vis daugiau porų atsisako didelių vestuvių ir vietoj jų renkasi kamerines – šventę tik šeimos nariams bei artimiausiems draugams. Šventė tampa individualesnė, jaukesnė bei labiau šeimyniška.
 

2. Viena vieta

Pasiruošimas namuose, vėliau grožio salone, vėl namuose, išlydėjimas, fotosesija skirtingose vietose, o vakarinė dalis sodyboje už miesto – toks vestuvių scenarijus reikalauja labai daug laiko, ilgi važiavimai į skirtingas vietas labai išvargina jaunavedžius, be to, tokios šventės organizavimas yra sudėtingesnis. Todėl raginame poras atsisakyti tokio formato vestuvių.
2017 metais vienareikšmiškai pirmenybę teikiame vienai vietai: ir rytiniam pasiruošimui, ir fotosesijai, ir šventinei vakarienei. Tai sutaupys daug Jūsų brangaus laiko, o svarbiausia – apsaugos nuo stresinių situacijų. Be to, vientisą stilistiką išlaikyti vienoje vietoje žymiai paprasčiau nei skirtingose.
Tik pagalvokite, kaip smagu atsikelti ryte ir niekur neskubėti, pasimėgauti bendrais pusryčiais ir atsipalaiduoti. Jeigu norite išlaikyti intrigą, kad jaunikis nuotaką pamatytų tik prie altoriaus, pasiruošimui rinkitės atskirus kambarius – jaunoji su draugėmis, o jaunikis su savo draugais. 
Tokio formato vestuvėms patariame rinktis didesnes erdves, su nakvyne bei gražiais vaizdais fotosesijai.
 

3. Jaukumas

Jaukumas – tai ne tik idealiai suderintos vieno stiliaus detalės, greičiausiai, atvirkščiai: kuo mažiau prisirišimo prie konkretaus stiliaus, kuo daugiau asmeninių detalių, tuo jaukesnė ir šiltesnė aplinka.
Jeigu Jūsų vestuvės nedidelės, išlaikykite šeimos šventės formatą, suorganizuokite jaukią vakarienę prie bendro stalo, papuošto žvakėmis ir sezoninėmis gyvomis gėlėmis. Jauki aplinka bei nuoširdūs pokalbiai prie bendro stalo pavers Jūsų šventę nepamirštama.
 

4. Prabangi klasika

Klasika niekada neišeina iš mados, todėl ir naujame sezone ji vėl užima vieną aukščiausių pozicijų. Tačiau klasika modernėja – ji atsiskleidžia naujomis spalvomis, dabar ji lengvesnė ir lankstesnė. Kad išlaikytumėte prabangų, bet jaukų stilių, vietoje autentiškų dvarų patariame rinktis klasikinio stiliaus užmiesčio viešbutį arba modernų dvarą. Dekorui rekomenduojame krištolą, klasikinius indus.
Na, o karietas, aišku, nukonkuruoja klasikiniai kabrioletai.  
 

5. Drąsūs sprendimai

2016 metais dirbome su be galo daug drąsių porų, stebinusių pačiais netikėčiausiais norais ir vizijomis. 2017 metais ši tendencija dar labiau išryškėja.
Loftai, metallic efektą kuriantys nestandartiniai dekorai, nuotaka su mini suknele... Aukštakulnius keičia laisvalaikio avalynė, limuzinus – motociklai. Atrodo, visai ne vestuvinės idėjos, tačiau dabar jos pačioje populiarumo viršūnėje.
Jeigu šios netikėtos detalės atspindi jūsų poros vidų, nestabdykite savęs ir nebijokite savo svajonių, derinkite nesuderinamus dalykus – juk tik taip gimsta nepamirštamos šventės.
 

6. Pasaulio pakrašty arba į pasaulio kraštą

Vestuvės užsienyje tikrai ne naujiena, bet taip pamėgtas įprastas Europos šalis 2017 metais keičia Islandija ar net Tailandas, o jūros pakrantę – kalnai.
 

7. Išvažiuojamoji ceremonija

Ne paslaptis, kad civilinė santuokos registracija jau seniai nuėjo į antrą planą, tačiau pastebime, kad mažais žingsneliais ji vėl grįžta į vestuvių tradicijas, tik kitokiu formatu: niūrius ir griežtus santuokos rūmus pakeitė išvažiuojamoji santuokos ceremonija, kuri, jaunavedžiams pageidaujant, gali vykti bet kur. Jaunavedžių poros labai pamėgo šią ceremoniją, nes tai – nepamirštamos akimirkos: prašmatnus kupolas, kilimas, nuostabi gamta...

Jūsų Inesa,


www.vestuviuplanavimasvilniuje.lt

Dekoravimas, floristika

Vestuvių organizavimas,koordinavimas Specializuoti mokymai ,kursai, seminarai