2014 metų vestuvių tendencijos

Apie 2014 m. vestuvių tendencijas kalba mūsų draugai, elektroninio vestuvių žurnalo "Misija Vestuvės" specialistai. Mintimis apie naujausias vestuvių tendencijas dalinasi fotografė Diana Zak
 

Pakvietimai

Kaip manote, kokios mados vyraus 2014 metų pakvietimų tendencijose? Viena iš naujausių – tai nėriniais arba jų imitacijomis puošti pakvietimai. Nėriniai ir tekstilė susilaukia tikrai labai daug dėmesio šių dienų vestuvių madose. Taigi neabejotinai jie papuola į madingiausių sąrašą.


Vestuvių idėjos

Nors tai tikrai labai plati ir labai graži tema, tačiau aš užsiminsiu tik trumpai. Nebijokite šventės rengti savo namuose. Jeigu turite kiemą, sodą – jums tereikia jį pasipuošti, ir šventė bus unikali ir nepakartojama. Savo žaliąjį kampelį galite dekoruoti šviečiančiomis lemputėmis (pakabinkit jas ant medžių šakų) kurios vakare atrodys stulbinančiai, bei suteiks ypatingos šilumos ir žavesio. Taip pat galima panaudoti visus močiutės sukauptus stiklainius, žinoma ne 3 ltr, geriau mažesnius, ir į juos sudėti mažas žvakutes, arba pamerkti gėles, ir vėl gi viską galima kabinti ant medžių šakų, arba virš stalo. Taip pat nepamirškite popierinių dekoracijų bei romantiškų užrašų ant medinių lentučių. Jeigu šventę rengiate pas močiutė kaime, vietoj kėdžių galite panaudoti šieno ar šiaudų briketus, tereikia juos užkloti drobe ar kitu mielu audiniu. Ir štai Jūs turite kur atsisėsti, tarp kitko labai originaliai. 

Tortas

Taip taip taip, net ir tortai turi savo madas. Šiuo metu patys madingiausi yra „nude“ tortai. Tai yra ne kas kita, kaip ir visi biskvitiniai tortai, tik be glazūros, ir puošti daugybe vaisių ir uogų. Tokį tortą galima puikiausiai pasigaminti ir pačiam. Žvilgtelėkit.
 

Spalvos

Jeigu planuojate tuoktis 2014 metais, turėtumėte šiek tiek žinoti ir apie šių metų vestuvių spalvas. Tai Jums padės planuoti ir kurti šventę, bei padarys ją įsimintiną.
Kalbama, kad 2014 metai bus patys romantiškiausi, todėl sveikiname, jeigu būtent šiais metais ir įvyks Jūsų šventė. 2014 metais planuojamos vestuvės turėtų būti saldžios, romantiškos, švelnios, nuoširdžios, elegantiškos ir suteikiančios kuo daugiau emocijų, kurių nereikia varžyt. Juk mamos ašaros per vestuves būna iš džiaugsmo ir jų nereikia slėpti.

Taigi kas šiais metais vestuvių sezone bus madinga. Švelnūs ir saldesni tonai. Šiais metais pamirškime ryškiai raudonas, juodas ir baltas spalvas. 2014 metais sugrįžta rožiniai atspalviai. Rinkitės švelnius rožinius, persikinius, neutralius atspalvius, kurie suteikia švelnumo ir romantiškumo jausmą.

2014-aisiais būsimieji jaunavedžiai vis dažniau atsigręžia į tradicijas, o šventės vietai renkasi tėvų ar senelių sodybas. Taigi ir spalvos šią vasarą natūralios, vyrauja pasteliniai atspalviai. Žinoma yra ir išimčių. Tamsūs mėlynos spalvos tonai (angl. navy, royal blue) vėl „ant bangos“ šią vasarą. Ryški violetinė dera su levandų švelnumu, o mėtinė – vis dar viena geidžiamiausių ateinančio sezono spalvų. Rožinė – visada viena populiariausių vestuvinių spalvų. Šią vasarą rožiniai – atspalviai švelnūs, prislopinti, pasteliniai... Pastaruosius keletą sezonų stebėtinai populiari yra pilka spalva. Šį sezoną ji vis dar – populiariųjų sąraše. Nuostabiai atrodo deriniai kartu su gelsvais ar žalsvais akcentais. Neutralūs rudi atspalviai taip pat sutinkami 2014-ųjų spalvų paletėje. Jie derinami tarpusavyje arba papildant ryškesnių spalvų dekorą.Linkime jums madingų ir stilingų vestuvių,

MyDAY.lt ir elektroninio žurnalo "Misija Vestuvės" komandos

Naujausią elektroninio  žurnalo "Misija Vestuvės" numerį skaitykite ČIA.