10 dovanų idėjų pabroliams

Jūsų draugai visą gyvenimą buvo šalia nepaisant nieko? O dabar jie sutiko būti jūsų pabroliais TĄ lemtingą dieną!?  Klausimas „ką jiems dovanoti?“ gali būti nemenkas galvosūkis jums kadangi jūsų draugai turi skirtingus pomėgius, skonį bei stilių ir net yra skirtingų krepšinio komandų fanai!
Taigi, skubame jums į pagalbą ir padedame parinkti naudingą bei prasmingą dovaną jūsų pabroliams.
 

DOVANOS iki 50€

 

Smagios kojinės

Galite parinkti vienos spalvos ar raštų kojines visiems pabroliams. Ar padovanoti kažką labiau individualaus – kojines su jų pamėgtais personažais, herojais ar simbolika.
 

Pinigų susegiklis

Stilingas ir reikalingas daiktas – pinigų susegiklis. Paverskite jį asmenine dovana išgraviruodami draugo inicialus, vardą ar jums svarbų simbolį.
 

Buteliukas jų nėgstamo gėrimo

Viskis, tekila, džinas ar bet kuris mėgstamas jūsų draugo gėrimas (kiekvienam skirtingas). Supakuokite tai smagiai, su reikiamais priedais prie pasirinkto alkoholio buteliuko.

 

Sąsagos

Kaip ir su kojinėmis, galite dovanoti vienodas sąsagas arba pridėti šiek tiek daugiau meilės ir jose išgraviruoti draugo inicialus, datą ar jums svarbų simbolį.
 

Kaklaraištis ar varlytė

Kiekvieno stilingo pabrolio atributas. Šiuo metu galima rasti begales įvairiausių spalvų, raštų ar faktūrų varlytes (medžiagines, medines ir t.t.). Parinkite kiekvienam pagal stilių, skonį ir asmenybę tinkantį aksesuarą, kuris bus naudingas ne tik jūsų vestuvių dieną bet dėvimas ir kitomis progomis ateityje. Jums spręsti ar norite dovanoti vienodus ar asmeninius kaklaraiščius ar varlytes.
 

BBQ įrankių rinkinys

Puiki dovana vyrams mėgstantiems sukiotis aplink kepsninę. O ir užuomina, kad dažnai norėsite pas juos apsilnakyti, paragauti bičiulio kulinarinių šedevrų.

 

Gertuvės

Viena klasikiškiausių dovanų pabroliams – kišeninės gertuvės. Personalizuokite jas individualia graviruote. Tai ilgai išliekanti ir naudinga dovana patiksianti kiekvienam vyrui.
 

DOVANOS virš 50€

 

Dovanos atspindinčios sportinius pomėgius

Tai iš ties prabangesnė dovana pavyzdžiui asmeninės graviruotos golfo lazdos jūsų pabroliams. Bernvakario metu ar vestuvių išvakarėse sužaiskite golfo partiją su savo bičiuliais ir įteikite jiems jų dovanas. Jei esate kitos sporto šakos mėgėjas, pagalvokite dovanų alternatyvas pagal jūsų draugų sportinius interesus.  Tai gali būti lazdos biliardo žaidėjams, kišeniniai peiliukai žvejams ar medžiotojams, bėgikų atributika maratonininkams ir t.t. Jūs geriausiai pažįstate savo draugus tad galite išrinkti jiems labiausiai tinkančią dovaną šia tema.
 

Laikrodžiai

Tai nebūtinai turi būti Philippe Patek ar Rolex laikrodžiai. Jų vertė ne kainoje, o jūsų draugystės įamžinime. Pasirinkite stilingus Daniel Wellington ar panašaus prekinio ženklo laikrodžius, galite visiems vienodus ar panašaus stiliaus. Kitoje pusėje išgraviruokite jų inicialus, jūsų vestuvių datą ar kitus norimus simbolius. Tai bus gražus prisiminimas ir naudingas ilgaamžis aksesuaras. Turbūt ir pats būtumėte nieko prieš gauti tokią dovaną.

 

Piniginės

Dar viena neatsiejamas stilingo vyro ksesuaras - piniginė. Pasirinkimas didelis, nuo eko odos piniginių (gyvūnų mylėtojams) iki prabangių odinių vardinių piniginių. Nepamirškite suteikti joms meilės ir išgraviruoti (įspausti odoje) draugo inicialus, jūsų vestuvių datą, galbūt jūsų draugystės pradžios datą ar kitą svarbią simboliką. Tai išties ilgaamžė dovana, kaskart išsitraukus priminsianti jus.